Utorak, 31 Kolovoz 2010 11:59

Završnica klupskog prvenstva

Objavljeno u Natjecanja
Ponedjeljak, 09 Kolovoz 2010 08:13

Polufinale klupskog prvenstva

Objavljeno u Natjecanja
Subota, 10 Travanj 2010 13:51

Rang lista članova kluba

Objavljeno u Članak
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008 01:00

Otvoreno prvenstvo 2008.

1. kolo
Nerer Maik - Sobočan Danijel 9:7
Cofek Josip - Podgorelec Alen 9:7
Galović Alen - Novak Karlo 9:7
Trstenjak Matija - Šardi Robert 9:7
Šajnović Josip - Balaž Matija 9:0
Puklek Igor - Perčić Goran 9:0
Horvat Bruno - Perčić Matija 9:0
Kaučić Petar - Balaž Melani 9:7
Četvrtfinale
Nerer Maik - Cofek Josip 6:0 6:0
Trstenjak Matija - Galović Alen 6:2 6:2
Šajnović Josip - Puklek Igor 2:6 6:3 TB 10:5
Petar Kaučić - Horvat Bruno 6:0 6:2
Polufinale
Nerer Maik - Trstenjak Matija 6:1 6:0
Kaučić Petar - Šajnović Josip 6:1 6:0
Za 3. mjesto
Šajnović Josip - Trstenjak Matija 6:4 6:2
FINALE
Nerer Maik - Kaučić Petar 6:1 2:0 pred.
Objavljeno u Natjecanja
Petak, 24 Srpanj 2009 01:00

Završnica Klupskog prvenstva '09

23.07.'09 | 08:00h Makovec - Mesarić 6:4 6:1 za 3. mjesto

23.07.'09 | 18:00h Cofek Josip - Galović Alen 6:0 6:3 FINALE

Objavljeno u Natjecanja
Već smo prvog dana Klupskog prvenstva uživali u zanimljivim teniskim potezima. Klupsko je otvoreno mečom Vuković - Bašić 9:5. Malo kasnije Bašić je pobijedio Turk Matiju 9:4. Galović Alen je opravdao ulogu 3. nositelja te pobijedio Perčić B. rezultatom 9:1. Meč dana igrao se u večernjim satima gdje je bilo puno dugih izmjena u meču između Makovca u Vukovića. Nakon 2 sata borbene igre te podosta propuštenih prilika, Makovec (drugi nositelj) ipak je na kraju slavio sa 9:5. Sve u svemu, čini se da će teniski klub ove godine imati jako zanimljivo klupsko prvenstvo.
Objavljeno u Natjecanja

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
2.6. 15:00 Tomšić-Kojter 2
2.6. 17:00 Rihtarec_L 1
2.6. 17:00 Dalibor T. - Kruno M. 2
3.6. 17:00 Nikola Sobočan-Alen Galović 1
3.6. 18:00 Turk D.-Reif M./ML 2
4.6. 13:00 Tenis škola 13 - 16h 1
4.6. 16:00 Tomšić-Končić 2
5.6. 15:30 zene 2
5.6. 15:30 Tenis škola 15:30 - 18h 1
6.6. 9:00 Stojko A. - Makovec K. 2
6.6. 9:30 Rihtarec L-Hrženjak B/ ML 1
6.6. 10:30 Lebar 2
6.6. 16:00 Sobočan Ivan - Sobočan Lovro - 16-18 2
7.6. 8:00 Veterani Sveti M.na Muri 1
7.6. 8:00 Veterani Sveti M.na Muri 8-12 2
Unos nove rezervacije
Arhiva

Sponzori kluba

Logo Općina Sveti Martin na Muri

Logo Izletište Goričanec

Logo Sobočan Interijeri

Logo DOM ing

Logo Vinko

Logo Burza ideja d.o.o.

Rang lista 2019.

  1. Patrik Lebar
  2. Dario Mikulić
  3. Luka Rihtarec
  4. Rajko Jakopić
  5. Marko Bogdan
  6. Saša Trkulja
  7. Kruno Makovec
  8. Dalibor Turk
  9. Mario Rajf
  10. Dejan Sobočan
  11. Goran Perčić
  12. Marko Flac
  13. Ivan Sobočan
  14. Daniel Županec
  15. Nikola Sobočan
  16. Danijel Sobočan
  17. Mario Hoblaj
  18. Nikola Oletić
  19. Tomislav Gradiček
  20. Eduard Pahor