Fotografije iz mjeseca svibnja ...

Veteranski susret Sveti Martin na Muri - Team III Veteranski susret Sveti Martin na Muri - Team III Veteranski susret Sveti Martin na Muri - Team III

Nedjelja, 24 Listopad 2010 23:24

Odigran meč za treće mjesto

LogoU subotu 23. listopada odigran je meč za treće mjesto (klupsko prvenstvo). Rajko Jakopić bio je bolji od Josipa Cofeka rezultatom 2:6 6:2 6:4.

Pojedničano prvenstvo međimurjaTeniski klub Franjo Punčec Čakovec priređuje prvenstvo međimurja u tenisu za seniore i seniorke.

Vrijeme održavanja: Čakovec, 15.-18.10.2010.
Organizator: teniski klub Čakovec, Čakovec, Teniski park 1, tel: 040 312 186, 098 706 157
Prijave za sudjelovanje do petka, 15.10.2010. 12,00 sati na telefone organizatora
Ždrijeb i početak natjecanja petak, 15.10.2010. seniori i seniorke u 15,30 sati
Sistem natjecanja na ispadanje.
Pravo nastupa igrači i igračice s prebivalištem u međimurskoj županiji koji nisu članovi ekipa 1. i 2. hrvatske teniske lige.
Nagrade: pehari i druge nagrade organizatora
Turnir se boduje za rang listu tsm.
Prijavnina 50,00 kn

Seniori međimurja Seniori TK Mursko Središće - 1. mjesto TK Sveti Martin na Muri - 3. mjesto

U subotu, 9. listopada 2010. igralo se momčadsko prvenstvo međimurja za seniore a teniski klub Sveti Martin na Muri osvojio je odlično 3. mjesto. U prvom dijelu natjecanja TK Mursko Središće bilo je bolje od TK Sveti Martin na Muri rezultatom 4:1 a susret između TK Šandorovec i TK Čakovec završio je rezultatom 3:3 u korist TK Šandorovec zbog bolje gem razlike. U finalnom susretu Mursko Središće opet dominira i zasluženo osvaja 1. mjesto. Velika se borba odvijala između TK Sveti Martin na Muri i TK Čakovec. U igri parova naši su igrači preokrenuli oba meča (gubili su 0:1 u setovima). Na kraju se ipak zasluženo slavilo i tako je osvojen prvi klupski pehar! Čestitatmo svim našim igračima na borbenosti!

Ovdje možete pogledati sve rezultate

Logo TK Sveti Martin na MuriU subotu, 9.10.2010 igrat će se momčadsko prvenstvo Međimurja za seniore na terenima Franjo Punčec u Čakovcu. Ždrijeb i početak natjecanja biti će u 10 sati.

Sistem natjecanja: ždrijeb 4 momčadi, na ispadanje (polufinale i finale); moguće i za 3. mjesto

Susret se sastoji od 4 pojedinačna susreta i dva susreta parova. U slučaju rezultata 3:3 odlučuje set odnosno gem razlika.

Prijavljene ekipe su: TK Čakovec, TK Šandorovec, TK Sveti Martin na Muri, TK Mursko Središće.

Sastavi ekipa

Četvrtak, 09 Rujan 2010 17:55

Alen Galović pobjednik klupskog prvenstva

Na terenima Tenis kluba Sveti Martin na Muri tijekom kolovoza odigrano je klupsko prvenstvo u kategoriji seniora. Ove godine turnir je zasluženo osvojio Alen Galović pobijedivši u finalu Sašu Obadića sa 6:3, 6:2. Turnir je bio organiziran u četiri grupe, gdje se igralo svaki sa svakim i prva dva igrača…