Natjecanja
Srijeda, 13 Travanj 2011 10:28

Murski kup

TK Mursko Središće u suradnji sa TK Sveti Martin organizira natjecanje MURSKI KUP. U natjecanju sudjeluju članovi 3 tenis kluba (TK Mursko Središće, TK Sveti Martin na Muri, TK Šandorovec)
Srijeda, 23 Veljača 2011 16:30

U subotu važan susret protiv Šandorovca

Dvoransko prvenstvo MeđimurjaU subotu 26. veljače u 19:30 sati na terenima TK Franjo Punčec, teniski klub Sveti Martin na Muri igra protiv teniskog kluba Šandorovec a boljoj momčadi pripast će 3. mjesto.

EDIT:

TK Sveti Martin na Muri - TK Šandorovec 1:2

Cofek J./Obadić S. - Hlapčić I./Matić T. 3:6 2:6
Jakopić R./Makovec K. - Hlapčić S./Hajdinjak Ž. 3:6 0:6
Perčić G./Sobočan D. - Trokter D./Škvorc S. 3:6 6:3 10:5

U subotu 8. siječnja odigran je prvi susret dvoranskog prvenstva protiv TK Mursko Središće. Susjedni teniski klub bio je bolji rezultatom 2:1. U nastavku možete vidjeti rezultate:

Mursko Središće - Sveti Martin na Muri (zapisnik)

Srijeda, 08 Prosinac 2010 16:22

Ždrijeb dvoranskog prvenstva - Veterani

U nastavku u dokumentima možete vidjeti ždrijeb:

Dvoransko - raspored i rezultati

Dvoransko - sastavi ekipa

Ponedjeljak, 29 Studeni 2010 13:07

U subotu započinje dvoransko prvenstvo

Tenis

EDIT: dvoransko je odgođeno, vjerojatno za sljedeći vikend.

Od prosinca ove godine do užujka sljedeće održavat će se dvoransko prvenstvo međimurja za seniore(14-35 god.) i veterane(35+). Početak natjecanja bit će 4.12.2010 a susreti će biti otprilike svake treće subote u balonu TK Franjo Punčec.

Više možete pročitati u dokumentu .

«Početak«12345678910»Kraj»
Stranica 7 od 12

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
31.12. 8:00 Od 15.11. tenis tereni su zatvoreni za igru 1
Unos nove rezervacije
Arhiva

Sponzori kluba

Logo Općina Sveti Martin na Muri

Logo Izletište Goričanec

Logo Sobočan Interijeri

Logo DOM ing

Logo Vinko

Logo Burza ideja d.o.o.

Rang lista

Igrač može izazvati igrača koji je poziciju ispred njega.

  1. Sobočan Nikola
  2. Cofek Josip
  3. Jakopić Rajko
  4. Makovec Kruno
  5. Rihtarec Luka
  6. Turk Dalibor
  7. Trkulja Saša
  8. Crnčec Dražen
  9. Perčić Goran
  10. Županec Danijel
  11. Škvorc Igor
  12. Sobočan Danijel
  13. Perčić Denis