Osvojeno treće mjesto na prvenstvu međimurja za seniore

Seniori međimurja Seniori TK Mursko Središće - 1. mjesto TK Sveti Martin na Muri - 3. mjesto

U subotu, 9. listopada 2010. igralo se momčadsko prvenstvo međimurja za seniore a teniski klub Sveti Martin na Muri osvojio je odlično 3. mjesto. U prvom dijelu natjecanja TK Mursko Središće bilo je bolje od TK Sveti Martin na Muri rezultatom 4:1 a susret između TK Šandorovec i TK Čakovec završio je rezultatom 3:3 u korist TK Šandorovec zbog bolje gem razlike. U finalnom susretu Mursko Središće opet dominira i zasluženo osvaja 1. mjesto. Velika se borba odvijala između TK Sveti Martin na Muri i TK Čakovec. U igri parova naši su igrači preokrenuli oba meča (gubili su 0:1 u setovima). Na kraju se ipak zasluženo slavilo i tako je osvojen prvi klupski pehar! Čestitatmo svim našim igračima na borbenosti!