Mario Kljajić pobjednik otvorenog prvenstva 2010

Jučer, 27. lipnja igrani su završni mečevi otvorenog prvenstva. U prvom polufinalnom dvoboju slavio je Mario Kljajić protiv Igora Pukleka rezultatom 6:1 7:6. U drugom polufinalnom susretu slavio je Matija Trstenjak protiv prošlogodišnjeg pobjednika Marka Šipraka rezultatom 6:3 6:4.

U meču za 3. mjesto bolji je bio Igor Puklek protiv Marka Šipraka rezultatom 5:7 7:6 6:2, to je ujedno bio meč prošlogodišnjeg finala.

U finalnom susretu je i ove godine bilo jako puno prekrasnih poena a pobjedu je na kraju izborio Mario Kljajić protiv Matije Trstenjaka rezultatom 6:4 6:1. Mario, još jednom čestitamo!

 

Puklek, Kljajić, ...
Trstenjak, Kljaji...
Puklek, Šiprak
Puklek prima nagr...
Trstenjak prima n...
Kljajić prima nag...
Druženje nakon tu...
Puklek, Kljajić
Šiprak, Trstenjak
Gledatelji
Šajnović uručuje ...
Trstenjak, Hoblaj
Otvoreno prvenstv...
Otvoreno prvenstv...
Kljajić Mario
Trstenjak Matija

Komentari 

 
+1 #4 Jo.Co. 2010-06-28 23:19
najbolji turnir do sad na našim terenima 8)
Citat
 
 
+1 #3 A 2010-06-28 22:49
Ma bravo :eek:
Citat
 
 
+2 #2 Kruno 2010-06-28 20:23
Također se pridružujem čestitkama.
Citat
 
 
+2 #1 G 2010-06-28 17:51
Još jednom sve čestitke pobjedniku.
Citat
 

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
16.7. 16:00 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 1
16.7. 18:00 Rihtarec - Makovec KP 2
16.7. 18:00 Dejan: Daniel KP 1
17.7. 9:00 Makovec D. - Turk M. 1
17.7. 9:00 Eduardo, Marin, Vito i Luka 2
17.7. 17:30 Hoblaj 1
17.7. 17:30 Hrženjak 2
21.7. 9:00 Dario - Saša K. P. 1
Unos nove rezervacije
Arhiva

Sponzori kluba

Logo Općina Sveti Martin na Muri

Logo Izletište Goričanec

Logo Sobočan Interijeri

Logo DOM ing

Logo Vinko

Logo Burza ideja d.o.o.

Rang lista 2019.

  1. Cofek Josip
  2. Rajf Mario
  3. Makovec Krunoslav
  4. Sobočan Nikola
  5. Rihtarec Luka
  6. Jakopić Rajko
  7. Flac Marko
  8. Županec Daniel
  9. Trkulja Saša
  10. Perčić Goran
  11. Sobočan Dejan
  12. Novak Patrik
  13. Sobočan Danijel
  14. Stojko Alen
  15. Turk Dalibor
  16. Pahor Eduard