Klupsko prvenstvo 2012 - Ždrijeb

Klupsko prvenstvo 2012 - Ždrijeb
Napravljen je ždrijeb Klupskog prvenstva 2012, možete ga pogledati u nastavku.
TK Sveti Martin na Muri poziva sve članove kluba da se prijave za Klupsko prvenstvo 2012. Prijave za turnir su do 26.7.2012. do 18:00 sati a ždrijeb turnira bit će istog dana u 19:00 sati.
Kotizacija po ograču je 20,00 kn i treba biti plaćena prije odigravanja prvog meča. Najbolji sudionik turnira dobit će prijelazni pehar.
Prijave na broj 091 790 99 62 - Danijel Sobočan
Pravila turnira:
  • prijavljeni igrači formirat će se u četiri skupine te će igrati “svaki sa svakim”
  • dvoje prvih igrača iz svake skupine igrat će četvrfinale
  • igra se na dva dobivena seta, treći set je normalan set
  • ako 1. i 2. u skupini imaju isti broj pobjeda onda se gleda njihov međusobni susret ili ako nisu igrali međusobno onda se gleda bolja gem razlika iz odigranih mečeva
  • razigravanje po skupinama treba odigrati do 21.8.2012

 

Četvrfinale:
Sobočan Nikola - Sobočan Marko 6:0 6:2
Cofek Josip - Makovec Kruno 6:1 6:4
Stojko Alen - Jakopić Rajko 4:6 4:6
Sobočan Danijel - Novak Karlo 6:3 3:6 3:6

Polufinale:
Sobočan N. - Jakopić R. 6:2 6:3
Cofek J. - Novak K. 7:5 6:2

 

Finale:

Sobočan N. - Cofek J.

Komentari 

 
0 #56 Novak 2012-09-21 18:56
Za 3. mjesto :

Novak K. - Jakopić R. 3:6 6:3 7:5
Citat
 
 
+1 #55 Josip C. 2012-09-14 19:20
Četvrfinale:
Sobočan Nikola - Sobočan Marko 6:0 6:2
Cofek Josip - Makovec Kruno 6:1 6:4
Stojko Alen - Jakopić Rajko 4:6 4:6
Sobočan Danijel - Novak Karlo 6:3 3:6 3:6

Polufinale:
Sobočan N. - Jakopić R. 6:2 6:3
Cofek J. - Novak K. 7:5 6:2

Finale:
Sobočan N. - Cofek J.
Citat
 
 
+1 #54 Josip C 2012-08-28 22:48
Četvrfinale:
Sobočan Nikola - Sobočan Marko 6:0 6:2
Cofek Josip - Makovec Kruno 6:1 6:4
Stojko Alen - Jakopić Rajko 4:6 4:6
Sobočan Danijel - Novak Karlo 6:3 3:6 3:6

Polufinale:
Sobočan N. - Jakopić R.
Cofek J. - Novak K.
Citat
 
 
0 #53 Kruno Makovec 2012-08-28 21:46
1/4 FINALE:

Cofek Josip - Makovec Kruno 6/1, 6/4
Citat
 
 
0 #52 Marko 2012-08-28 09:24
Sobočan Nikola - Sobočan Marko 6:0, 6:2
Citat
 
 
+1 #51 Josip C 2012-08-26 12:43
Trenutno stanje Klupskog prvenstva:

Četvrfinale:
Sobočan Nikola - Sobočan Marko 27.8. u 18:00 sati
Cofek Josip - Makovec Kruno 28.8. u 17:30 sati
Stojko Alen - Jakopić Rajko 4:6 4:6
Sobočan Danijel - Novak Karlo 6:3 3:6 3:6

Polufinale:
Sobočan N./Sobočan M. - Jakopić R.
Cofek J./Makovec K. - Novak K.
Citat
 
 
+1 #50 Jakopić Rajko 2012-08-26 11:18
ČETVRTFINALE
Jakopić R.-Stojko A. 6:4 6:4 :D
Citat
 
 
+6 #49 Josip C 2012-08-24 00:24
od sad se rezervacije mogu upisivati na naslovnoj stranici s desne strane u modulu.
Citat
 
 
+3 #48 kume 2012-08-23 21:08
ČETVRTFINALE - Novak K. : Sobočan D. 3:6 6:3 6:3 Sve čestitke Karliju!! :)
Citat
 
 
0 #47 Kruno Makovec 2012-08-23 11:37
REZERVACIJA: utorak 28. 08. u 17.30 h, teren br. 1

ČETVRTFINALE: Cofek Josip - Makovec Kruno
Citat
 
 
0 #46 Stojko 2012-08-23 08:55
REZERVACIJA: subota 25. 08. u 17 h, teren br. 1

ČETVRTFINALE:
Jakopič R. - Stojko A.
Citat
 
 
0 #45 kume 2012-08-22 22:02
REZERVACIJA - 23.08.(četvrtak) u 18 sati teren br. 1 ČETVRTFINALE, Novak K. : Sobočan D.
Citat
 
 
+1 #44 Goran P. 2012-08-22 12:49
Hvala kume. :D
Citat
 
 
0 #43 kume 2012-08-22 12:40
REZERVACIJA: 22.08. srijeda 18-20 sati teren br. 2 ŠKOLA TENISA
Citat
 
 
0 #42 Josip C 2012-08-22 12:09
Prema javljenim rezultatima evo četvrtfinalnih susreta:
Sobočan Nikola - Sobočan Marko
Cofek Josip - Makovec Kruno
Stojko Alen - Jakopić Rajko
Sobočan Danijel - Novak Karlo

Javite ukoliko su do jučer odigrani još neki mečevi.
Citat
 
 
0 #41 Kruno Makovec 2012-08-21 20:44
REZERVACIJA: srijeda 22. 08. u 18.30 h, teren br. 1

Sobočan Danijel - Makovec Kruno
Citat
 
 
0 #40 Novak 2012-08-21 17:12
REZERVACIJA: utorak 21. 08. u 18 30 h, teren br. 2
Radiković- Novak
Citat
 
 
0 #39 Stojko 2012-08-21 09:29
REZERVACIJA: utorak 21. 08. u 16 - 18 h, teren br. 1

Sobočan M. - Stojko
Citat
 
 
0 #38 Kruno Makovec 2012-08-20 22:40
REZERVACIJA: utorak 21. 08. u 18 h, teren br. 1

Čajek - Makovec
Citat
 
 
0 #37 Novak 2012-08-19 19:07
Novak Karlo - Jakopić Rajko 7:5 7:5
Novak Karlo- Kontrec Mikajel 6:2 6:3
Citat
 
 
0 #36 Novak 2012-08-19 11:59
REZERVACIJA - nedjelja 19.08. u 16 h teren br. 1
Jakopić R. - Novak K.
Citat
 
 
0 #35 Josip C 2012-08-16 21:50
REZERVACIJA: 17.8.2012(petak) u 6:30h ujutro ... Cofek J. - Perčić G.
Citat
 
 
0 #34 miha 2012-08-16 12:41
sobocan a. - kontrec m. 6-4 6-3
Citat
 
 
+2 #33 Josip C. 2012-08-15 22:50
Ažurirane su skupine i produžen je datum za odigravanje utakmica zaključno sa 21.8.2012. Molimo igrače da odigraju mečeve po skupinama do tog roka.
Citat
 
 
0 #32 Josip C. 2012-08-15 10:42
REZERVACIJA: 15.8.(srijeda) 16:30h ... Dvanajščak D. - Cofek J.
Citat
 
 
0 #31 Kume 2012-08-14 12:30
REZERVACIJA: 15.08-srijeda 18.15 sati teren br.1,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,Č ajek. : Sobočan D.
Citat
 
 
0 #30 stojko 2012-08-13 20:58
REZERVACIJA: utorak 14. 08. u 16:00 h, teren br. 1

Stojko Alen - Sobočan Marko
Citat
 
 
0 #29 Marko 2012-08-11 15:40
Horvat Predrag-Sobočan Marko 2/6, 1/6
Citat
 
 
0 #28 Kruno Makovec 2012-08-11 12:10
Citat Horvat Predrag:
Horvat Predrag-Sobočan Marko 6/0 6/0


greška kod upisa rezultata

Horvat Predrag - Šafarić Marko 6-0, 6-0
Citat
 
 
+1 #27 Marko 2012-08-11 11:59
Citat Horvat Predrag:
Horvat Predrag-Sobočan Marko 6/0 6/0

to se sam tak može rezultat napisati??? ako je, onda 6:0,6:0 za mene.. svašta..
Citat
 

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
16.7. 16:00 Hoblaj Niko - Hoblaj Fran 1
16.7. 18:00 Rihtarec - Makovec KP 2
16.7. 18:00 Dejan: Daniel KP 1
17.7. 9:00 Makovec D. - Turk M. 1
17.7. 9:00 Eduardo, Marin, Vito i Luka 2
17.7. 17:30 Hoblaj 1
17.7. 17:30 Hrženjak 2
21.7. 9:00 Dario - Saša K. P. 1
Unos nove rezervacije
Arhiva

Sponzori kluba

Logo Općina Sveti Martin na Muri

Logo Izletište Goričanec

Logo Sobočan Interijeri

Logo DOM ing

Logo Vinko

Logo Burza ideja d.o.o.

Rang lista 2019.

  1. Cofek Josip
  2. Rajf Mario
  3. Makovec Krunoslav
  4. Sobočan Nikola
  5. Rihtarec Luka
  6. Jakopić Rajko
  7. Flac Marko
  8. Županec Daniel
  9. Trkulja Saša
  10. Perčić Goran
  11. Sobočan Dejan
  12. Novak Patrik
  13. Sobočan Danijel
  14. Stojko Alen
  15. Turk Dalibor
  16. Pahor Eduard