Dvoransko ekipno prvenstvo za veterane i seniore

Teniski savez Međimurja drugu godinu za redom organizirao je Dvoransko momčadsko prvenstvo Međimurja za seniore i veterane.
U konkurenciji seniora nastupile su četiri momčadi (Šandorovec, M. Središće, Čakovec, Sv. Martin na Muri) a u konkurenciji veterana šest (M. Središće, Sv. Martin na Muri, Franjo Punčec, Prelog, Team 1 i Team 2).

 

Momčad TK Mursko Središće obranila je prošlogodišnji naslov pobjednika. U finalnom susretu Središćanci su bili bolji od mladih Čakovčana rezultatom 3 : 0.
Kod veterana momčadski naslov po prvi put pripao je momčadi Teniskog kluba Team iz Čakovca. Teamovci su u finalnom susretu pobijedili veterane Punčeca 2 : 1.

 

Rezultati:
SENIORI – polufinale: Čakovec – Sv. Martin na Muri 3:0, M. Središće – Šandorovec 3:0; za 3. mjesto: Šandorovec – Sv. Martin na Muri 2:1; za 1. mjesto: M. Središće – Čakovec 3:0

VETERANI – četvrtfinale: Team 2 – M. Središće 3:0, Team 1 – Sv. Martin na Muri 3:0; polufinale: Team 1 – Prelog 2:1, Franjo Punčec – Team 2 3:0; finale: Team 1 – Franjo Punčec 2:1

 

 dvoransko-2012-rezultati-i-raspored.pdf 

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
31.5. 8:00 Parovi Tk Sveti Martin na Muri 2
31.5. 8:00 08-10 parovi (Tk Sveti Martin na Muri) 1
31.5. 16:00 Hrženjak K. - Hrženjak L. 1
31.5. 16:00 Hrženjak D. -Sabo M. 16:00-18:00 2
2.6. 17:00 Rihtarec_L 1
3.6. 17:00 Nikola Sobočan-Alen Galović 1
3.6. 18:00 Turk D.-Reif M./ML 2
6.6. 9:30 Rihtarec L-Hrženjak B/ ML 1
Unos nove rezervacije
Arhiva

Sponzori kluba

Logo Općina Sveti Martin na Muri

Logo Izletište Goričanec

Logo Sobočan Interijeri

Logo DOM ing

Logo Vinko

Logo Burza ideja d.o.o.

Rang lista 2019.

  1. Patrik Lebar
  2. Dario Mikulić
  3. Luka Rihtarec
  4. Rajko Jakopić
  5. Marko Bogdan
  6. Saša Trkulja
  7. Kruno Makovec
  8. Dalibor Turk
  9. Mario Rajf
  10. Dejan Sobočan
  11. Goran Perčić
  12. Marko Flac
  13. Ivan Sobočan
  14. Daniel Županec
  15. Nikola Sobočan
  16. Danijel Sobočan
  17. Mario Hoblaj
  18. Nikola Oletić
  19. Tomislav Gradiček
  20. Eduard Pahor