Arhiva odigranih događaja

Datum i vrijeme Događaj Rezultat Teren
21.10.2017. 14:30 sobočan 1
21.10.2017. 9:30 Tenis škola 1
20.10.2017. 16:00 Tenis škola - najmlađi 2
20.10.2017. 16:00 Rihtarec - Makovec 1
20.10.2017. 11:00 Lisjak 1
16.10.2017. 14:00 Bogdan 1
15.10.2017. 15:00 Sobočan - Hoblaj 1
14.10.2017. 10:00 sobocan 2
14.10.2017. 9:30 Tenis škola 1
13.10.2017. 16:00 Tenis škola - najmlađi 2
12.10.2017. 17:00 Hoblaj-Mađarić 1
12.10.2017. 14:15 Novak - Bogdan 1
9.10.2017. 10:00 Bogdan 1
7.10.2017. 10:00 Tenis škola 1
6.10.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
30.9.2017. 10:00 Tenis škola 1
29.9.2017. 18:00 Flac-Novak 1
29.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
29.9.2017. 17:00 Rihtarec - Makovec 1
29.9.2017. 8:00 Sobočan 1
28.9.2017. 14:00 Novak - Bogdan 1
25.9.2017. 17:00 Sobočan N. - Makovec K. 1
24.9.2017. 14:00 Novak - Bogdan 1
24.9.2017. 8:00 Rajf - Makovec 1
23.9.2017. 15:00 Jakupic-Rihtarec KP 1
23.9.2017. 15:00 Trkulja - Makovec 2
23.9.2017. 12:30 Novak - Bogdan 1
23.9.2017. 10:00 Tenis škola 1
23.9.2017. 8:00 Sabo - Hoblaj 1
22.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
22.9.2017. 17:00 Turk - Makovec (žene) 1
21.9.2017. 15:00 Rajf-Rihtarec 1
18.9.2017. 15:00 Novak - Bogdan 1
16.9.2017. 14:00 Završnica Klupsko 14-19h 1
16.9.2017. 14:00 Završnica Klupsko 14-19h 2
15.9.2017. 17:00 Tennis škola - najmladji 2
15.9.2017. 17:00 Lisjak, Percic... 1
14.9.2017. 17:30 Novak - Bogdan 1
13.9.2017. 17:30 Perčić-Sobočan 1
11.9.2017. 18:00 Novak - Bogdan 2
11.9.2017. 17:30 Makovec-Sobočan 1
10.9.2017. 16:00 Sabo - Hoblaj 1
9.9.2017. 14:00 Rihtarec L. - Cofek J. 2
9.9.2017. 14:00 Trkulja - Makovec 1
8.9.2017. 17:30 Sobočan 1
8.9.2017. 17:00 Tenis škola - najmlađi 2
6.9.2017. 17:30 Makovec D. - Lisjak I. 2
6.9.2017. 17:00 Tenis škola - cure i dečki 1
5.9.2017. 18:00 Rihtarec - Makovec 1
5.9.2017. 18:00 Bogdan-Novak 2
4.9.2017. 17:15 Perčić G. - Cofek J. 1
1.9.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
1.9.2017. 18:00 Jakopić - Makovec 1
1.9.2017. 16:30 Bogdan-Novak 1
1.9.2017. 16:00 Sakac-Flac 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-F 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-F 2
31.8.2017. 16:00 Sakac-Flac 2
30.8.2017. 18:00 Tenis škola 1
30.8.2017. 17:00 Mateo-F 2
30.8.2017. 16:00 Novak - Bogdan 1
30.8.2017. 5:00 meri 2
27.8.2017. 16:30 Sobocan 1
27.8.2017. 16:30 Hoblaj 2
27.8.2017. 9:30 Rađa 2
26.8.2017. 19:00 Leon - F 2
26.8.2017. 17:30 Makovec - Trkulja 1
25.8.2017. 17:00 Sobočan - Makovec 2
25.8.2017. 16:30 Sobočan-Hoblaj 1
24.8.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
24.8.2017. 18:00 Rihtarec - Makovec 1
24.8.2017. 14:00 Jan - Tin 1
23.8.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
23.8.2017. 18:00 sobocan rihtarec 2
23.8.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
23.8.2017. 16:30 Sakac Flac 2
22.8.2017. 17:00 HOBLAJ-SOBOČAN 2
22.8.2017. 17:00 Novak Patrik 1
22.8.2017. 16:00 Bogdan-Novak 1
21.8.2017. 15:00 Bogdan-Novak 1
20.8.2017. 16:30 Sobočan 1
19.8.2017. 12:00 Igra s prijateljem 1
19.8.2017. 9:00 Sobočan 1
16.8.2017. 9:00 Bogdan 1
16.8.2017. 8:00 Rajf Rihtarec 1
10.8.2017. 18:30 Tenis škola - najmlađi 2
10.8.2017. 17:30 Rajf-Rihtarec 1
9.8.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
9.8.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
6.8.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 1
4.8.2017. 18:00 Perčić 1
4.8.2017. 18:00 Tenis škola 2
3.8.2017. 18:30 Tenis škola - najmlađi 2
3.8.2017. 18:00 Jakopić R. - Cofek J. KP 1
2.8.2017. 19:00 Tenis škola - dečki 2
2.8.2017. 18:00 Sobočan-Bogdan kp 1
2.8.2017. 17:30 Tenis škola - cure 2
1.8.2017. 18:00 Rihtarec-Sobočan 1
31.7.2017. 18:30 Makovec 2
31.7.2017. 17:00 Rajf 1
30.7.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 1
30.7.2017. 7:30 Parovi - članovi kluba 2
29.7.2017. 9:00 Rihtarec : Sobočan Dan.- K.P. 1
29.7.2017. 9:00 Trkulja-Sardi.Kp 2
28.7.2017. 18:00 Jakopić-Sobočan 1
28.7.2017. 17:00 Turk D. - Makovec K. 2
28.7.2017. 14:30 Rajf-Novakl P. KP 1
28.7.2017. 9:30 Tenis škola - dečki 1
28.7.2017. 8:00 Tenis škola - cure 1
27.7.2017. 17:30 Tenis škola - najmlađi 2
27.7.2017. 17:30 Turk M. - Makovec D. 1
26.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
26.7.2017. 18:15 Perčić - Županec 2
26.7.2017. 18:00 Sobočan - Makovec KP 1
26.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
26.7.2017. 16:00 Meri 1
25.7.2017. 18:00 R. Jakopic - D. Sobocan, KP 2
25.7.2017. 16:30 Rajf-Rihtarec 1
25.7.2017. 8:00 Turk D. - Cofek J. KP 2
24.7.2017. 18:00 Kotlovina 1
24.7.2017. 15:00 Bogdan-Novak 1
23.7.2017. 8:00 Sasa-Danijel.KP 1
22.7.2017. 8:00 Županec-Sobočan 1
21.7.2017. 18:00 percic-rihtarec kp 1
20.7.2017. 19:30 Zupanec - Sobocan, KP 1
20.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
20.7.2017. 18:00 Makovec - Turk 1
19.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
19.7.2017. 18:30 Turk - Makovec 1
19.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
19.7.2017. 17:00 Perčić - Rihtarec 1
19.7.2017. 9:15 Turk-Turk 1
18.7.2017. 18:30 SOBOČAN 1
17.7.2017. 17:30 Perčić 1
16.7.2017. 9:00 Bogdan - Makovec kp 1
16.7.2017. 9:00 Novak - Sobočan I. 2
16.7.2017. 8:00 jakopić-rihtarec kp 1
15.7.2017. 10:00 Novak-Bogdan 1
15.7.2017. 8:00 Turk, Sobočan 1
14.7.2017. 18:00 Trkulja-Sobočan 1
14.7.2017. 15:30 Rihtarec-Rajf 1
13.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
13.7.2017. 18:00 Novak-Bogdan 1
12.7.2017. 19:00 Novak - Sobočan N. kp 1
12.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
12.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
11.7.2017. 18:30 Jakopic-Rihtarec k.p. 2
11.7.2017. 18:00 Rajf - Makovec 1
10.7.2017. 18:30 Bogdan M. - Cofek J. KP 1
9.7.2017. 17:00 S. Trkulja - Sobocan D, KP 1
9.7.2017. 9:00 Novak - Dalibor kp 1
8.7.2017. 18:00 luka-emanuel 2
8.7.2017. 16:00 Veterani: Sveti Martin - Jug 2 2
8.7.2017. 16:00 Veterani: Sveti Martin - Jug 2 1
8.7.2017. 9:00 Rajf m. - Bogdan M. 1
8.7.2017. 9:00 Turk - Makovec 2
7.7.2017. 18:00 Turk-Makovec 1
7.7.2017. 18:00 Sobočan 2
6.7.2017. 19:15 Župamec-Sobočan 1
6.7.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
6.7.2017. 18:00 Makovec K. - Cofek J. KP 1
5.7.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
5.7.2017. 18:00 Sobocan 1
5.7.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
4.7.2017. 19:30 Eduardo - Marin 2
4.7.2017. 17:30 Rajf M. - Cofek J. 1
3.7.2017. 18:00 Turk-Sobočan k.p. 1
3.7.2017. 16:30 Sobočan 2
2.7.2017. 19:00 Percic- Rihtarec 1
2.7.2017. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 2
2.7.2017. 9:00 Sobočan 1
30.6.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 2
30.6.2017. 17:00 Tenis škola - cure 2
29.6.2017. 19:30 Cofek - trening 2
29.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
29.6.2017. 18:00 Rihtarec-Rajf 1
29.6.2017. 17:00 meri 1
29.6.2017. 9:00 Tenis škola - stariji dečki 2
28.6.2017. 18:30 Tenis škola - dečki 1
28.6.2017. 18:00 Cofek - trening 18-20h 2
28.6.2017. 17:00 Tenis škola - cure 1
27.6.2017. 18:30 Sutlovič 18:30-20:00 2
27.6.2017. 18:00 Županec Danijel 1
26.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
26.6.2017. 10:00 Sutlovič 2
25.6.2017. 9:15 Goricanec-Hoblaj 4
24.6.2017. 11:00 Sutlovič 2
23.6.2017. 17:15 Goričanec-Kocijan 4
23.6.2017. 9:00 Tenis škola - stariji dečki 2
22.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
21.6.2017. 18:30 Šafarić 4
21.6.2017. 18:30 Karlovčec-Goričanec 2
21.6.2017. 18:00 Rihtarec L. - Cofek J. 1
20.6.2017. 18:00 Tenis škola - najmlađi 2
19.6.2017. 19:00 Goričanec-Šafarić 3
19.6.2017. 18:00 Sobočan (kod Goričanca) 2
19.6.2017. 17:30 Rihtarec-Rajf 1
17.6.2017. 15:00 Šafarić 4
16.6.2017. 17:00 gosti 3
15.6.2017. 18:00 gosti 3
15.6.2017. 9:00 Goričanec-Kocijan 3
13.6.2017. 18:00 Sandi Poredos 4
12.6.2017. 17:30 gosti 4
12.6.2017. 16:15 gosti 4
12.6.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
9.6.2017. 15:00 Rihtarec top 3
9.6.2017. 14:00 Bogdan-Novak 4
7.6.2017. 18:30 Goričanec-Kocijan 2-0 4
7.6.2017. 17:30 Leček 3
6.6.2017. 18:00 Sandi Poredoš 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 5-7,3-6,5-7 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
30.5.2017. 18:00 Goričanec-Hoblaj 4
24.5.2017. 17:45 Mađarić-Hoblaj 4
23.5.2017. 18:30 Bogdan-Novak 3
23.5.2017. 18:00 Goričanec - Hoblaj 4
22.5.2017. 18:00 Novak - Flac 2
22.5.2017. 17:00 Bozic-Rihtarec 3
20.5.2017. 18:30 bičanić 3
20.5.2017. 18:00 Lisjak 2
19.5.2017. 18:00 Jakopić Rajko-Sobočan Nikola m.kup. 4
19.5.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
17.5.2017. 19:00 david 4
17.5.2017. 18:00 Sobočan-Galović 4
17.5.2017. 18:00 Tenis škola - starija skupina 2
17.5.2017. 18:00 David 1
17.5.2017. 17:00 Cofek 4
16.5.2017. 18:00 Turk D. I M 3
16.5.2017. 9:15 102 soba 3
15.5.2017. 18:00 midzić 3
15.5.2017. 17:15 gosti 4
14.5.2017. 15:00 Tenis škola 3
14.5.2017. 15:00 Tenis škola 4
14.5.2017. 9:00 Jakopić- Lebar M.k. 3
14.5.2017. 8:00 Sasa - Goran. Mk 4
13.5.2017. 15:30 Đurkin 2
13.5.2017. 15:30 Đurkin 3
13.5.2017. 15:30 Đurkin 4
13.5.2017. 14:30 Đurkin 2
13.5.2017. 14:30 Đurkin 3
13.5.2017. 14:30 Đurkin 4
13.5.2017. 13:00 Đurkin 2
13.5.2017. 13:00 Đurkin 3
13.5.2017. 13:00 Đurkin 4
12.5.2017. 17:30 Jakopić - Nedeljko M.K 4
12.5.2017. 14:00 Bogdan-Novak 3
10.5.2017. 18:00 Karlo Blagović - Goran Perčić MURSKI KUP 4
8.5.2017. 16:30 rihtarec 3
7.5.2017. 13:00 Bogdan-Novak 3
6.5.2017. 15:00 Luka - Kruno 4
6.5.2017. 15:00 Josip Sakač - Emil Modlic 3
1.5.2017. 10:00 Bogdan-Novak 3
30.4.2017. 17:45 gosti 3
30.4.2017. 17:00 gosti 4
30.4.2017. 15:00 gosti 3
29.4.2017. 17:30 Luka - Kruno 3
29.4.2017. 17:00 gosti 4
29.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
29.4.2017. 15:00 Tenis škola 4
26.4.2017. 16:30 gosti 4
26.4.2017. 10:00 Danijela D. 4
25.4.2017. 16:00 Novak - Bogdan 3
22.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
22.4.2017. 15:00 Rihtarec L. - Cofek J. 4
22.4.2017. 13:00 gosti u1 3
21.4.2017. 14:00 Novak - Bogdan 3
17.4.2017. 16:45 cofek 3
17.4.2017. 16:00 Rajko - Kruno 3
17.4.2017. 15:45 Hamer - Stojko 4
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 18:30 339 3
15.4.2017. 17:00 david 4
15.4.2017. 17:00 gosti 4
15.4.2017. 10:00 Tenis škola 3
14.4.2017. 17:00 gost 309 4
14.4.2017. 9:30 Trkulja-Sobočan 4
13.4.2017. 16:30 Sasa.T-Kruno.M 4
12.4.2017. 17:00 Makovec top 3
12.4.2017. 17:00 Perčić 4
11.4.2017. 16:15 Novak - Bogdan 3
10.4.2017. 18:45 Novinščak 4
10.4.2017. 17:00 Percic-Rihtarec 3
10.4.2017. 17:00 gosti 4
9.4.2017. 15:00 Novak - Bogdan 4
8.4.2017. 15:30 Makovec - Trkulja 4
8.4.2017. 15:00 Tenis škola 1
8.4.2017. 15:00 Tenis škola 1
8.4.2017. 14:00 gost 327 3
8.4.2017. 8:30 Turk D.-Šardi R. 3
6.4.2017. 9:00 Turk - Makovec 3
5.4.2017. 17:45 Sobočan-top 3
5.4.2017. 9:00 Turk - Makovec 3
4.4.2017. 17:30 Rihtarec-top 3
3.4.2017. 17:00 Karlovcec 4
2.4.2017. 10:00 Parovi 4
2.4.2017. 10:00 Parovi 3
1.4.2017. 16:00 Rihtarec top 4
1.4.2017. 15:00 Tenis škola 3
31.3.2017. 12:30 Sever 4
31.3.2017. 9:45 Novak - Bogdan 4
30.3.2017. 15:00 Karlovčec - Crnčec 4
28.3.2017. 18:15 Cofek - top 4
3.12.2016. 15:00 Tenis škola cure i dečki 15 - 17 h 1
26.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
26.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
12.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
12.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
5.11.2016. 16:00 Tenis škola - dečki (dvorana) 1
5.11.2016. 15:00 Tenis škola - cure (dvorana) 1
3.11.2016. 11:00 gosti d5 3
31.10.2016. 18:30 jastreb 1
31.10.2016. 18:30 jastreb 2
30.10.2016. 15:00 NAJAM TERENA-NA APT B5 1
30.10.2016. 11:30 NAJAM TERENA-NA APT B5 1
29.10.2016. 15:00 Tenis škola - dečki 1
29.10.2016. 14:00 Tenis škola - cure 1
28.10.2016. 10:00 Najam terena - na sobu 104 1
24.10.2016. 15:00 Karlovčec - Crnčec 3
19.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
19.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
17.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
17.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
17.10.2016. 15:00 Turk - Crncec 4
15.10.2016. 16:00 Tenis škola - dečki 1
15.10.2016. 15:00 Tenis škola - cure 1
14.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
14.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
14.10.2016. 13:45 Crnčec - Karlovčec 4
13.10.2016. 14:30 Karlovčec - Crnčec 3
8.10.2016. 15:00 Sobočan Nikola - Sobočan Dejan finale veterana 4
7.10.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
7.10.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
6.10.2016. 17:00 Perčić Goran-Sobočan Danijel 3
6.10.2016. 16:30 Sobočan 4
5.10.2016. 15:30 Karlovcec - Crncec 3
5.10.2016. 15:30 Goricanec - Turk 4
4.10.2016. 16:30 Sobočan N. - Cofek J. lista izazivanja 4
4.10.2016. 16:00 Karlovčec - Goričanec 3
1.10.2016. 16:30 D. Sobocan-R. Jakopic 4
1.10.2016. 14:00 Crncec - Karlovcec 3
30.9.2016. 18:15 Perčić Goran-Sobočan Danijel 2
30.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
30.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
30.9.2016. 17:00 Lisjak-Makovwc-Percic 4
29.9.2016. 14:00 Karlovčec - Turk 4
28.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
28.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
28.9.2016. 17:00 Lisjak-Makovec 4
28.9.2016. 16:00 DV SMJESKO-LISJAK 1
28.9.2016. 16:00 Perčić - Makovec 3
27.9.2016. 18:00 Rihtarec L. - Cofek J. 3
27.9.2016. 17:00 Sobočan N. - Makovec K. 1/2 finale 4
26.9.2016. 16:00 Crncec - Karlovcec 4
25.9.2016. 11:00 lisjak 4
25.9.2016. 8:00 Parovi - članovi kluba 3
24.9.2016. 17:00 domjanić 3
24.9.2016. 16:00 rihtarec top 1
23.9.2016. 19:00 Šarić 2
23.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
23.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
23.9.2016. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 4
23.9.2016. 17:00 Sobočan-top 3
22.9.2016. 17:00 Bilas 1
21.9.2016. 19:00 Perčić G. - Makovec K. - KPV 1
21.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
21.9.2016. 17:30 Jakopić R. - Cofek J. (KP - meč za 3. mj.) 4
21.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
21.9.2016. 17:00 Sobočan-top 3
20.9.2016. 17:15 Karlovcec - Cecelja 4
19.9.2016. 18:00 TS Zrin-parovi 3
19.9.2016. 17:00 Karlovčec - Crnčec 4
18.9.2016. 14:00 Sobočan 4
17.9.2016. 17:00 Jakopić R.- Rihtarec L. V.K.P. 4
16.9.2016. 19:30 Trkulja-Sobocan (KPV) 1
16.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
16.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
15.9.2016. 18:00 Perčić 3
15.9.2016. 17:00 Sobocan 4
15.9.2016. 17:00 Lisjak 1
14.9.2016. 19:30 Rihtarec - Makovec 1
14.9.2016. 18:30 Perčić G. - Cofek J. 2
14.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
14.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
14.9.2016. 17:00 Lisjak - Makovec 3
14.9.2016. 17:00 Karlovčec - Goričanec 4
13.9.2016. 18:15 Sobočan Nikola-Sobočan Danijel 2
12.9.2016. 17:00 TS "Zrin" - parovi 4
11.9.2016. 14:00 Lazar-Sobočan 4
11.9.2016. 8:00 Parovi - članovi kluba 3
10.9.2016. 17:00 Jambor 3
10.9.2016. 11:00 gosti 1
10.9.2016. 9:30 Perčić G. - Cofek J. 4
10.9.2016. 9:00 Turk D.-Sobocan D. 3
9.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
9.9.2016. 18:00 Jakopić R.-Županec D. 2
9.9.2016. 17:00 Tenis škola - cure 1
9.9.2016. 17:00 Sobočan - Makovec 3
8.9.2016. 18:00 Perčić 4
8.9.2016. 14:00 Crnčec - Karlovčec 3
8.9.2016. 12:00 Županec Danijel - Sobočan Danijel 4
8.9.2016. 10:00 Turk Dalibor - Sobocan Danijel. 4
7.9.2016. 18:00 Tenis škola - cure 1
7.9.2016. 18:00 Makovec 3
7.9.2016. 17:30 RIHTAREC-SOBOČAN kpv 2
7.9.2016. 17:00 Županec D. - Cofek J. (KPV) 4
6.9.2016. 18:00 Tenis škola - dečki 1
5.9.2016. 17:30 Perčić G. - Turk D. 4
4.9.2016. 13:00 Škvorc -Rihtarec 3
4.9.2016. 9:30 Perčić G. - Cofek J. 4
4.9.2016. 9:00 Cure - parovi 3
4.9.2016. 7:30 Trkulja S. - Makovec K. (KP) 4
3.9.2016. 17:00 Jakopić Rajko : Sobočan Danijel 4
2.9.2016. 19:30 Trkulja-Sobočan kp 1
2.9.2016. 18:00 Sobocan D. : Sobocan D. 4
2.9.2016. 18:00 gosti 2
2.9.2016. 17:00 Karlovčec - Crnčec 3
1.9.2016. 19:30 lazar 2
1.9.2016. 18:00 Sobočan Dejan - Sobocan Danijel 4
1.9.2016. 18:00 Sobočan I.-Sobočan N. 3
1.9.2016. 17:30 Makovec 1
1.9.2016. 17:30 Josip Sakač 2
1.9.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
1.9.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
31.8.2016. 18:00 Jakopić R. - Cofek J. (KPV) 2
31.8.2016. 17:30 Makovec-Turk 4
30.8.2016. 18:00 Sobočan N - Crnčec 4
30.8.2016. 17:15 Sobočan Dan. - Cofek J. (KPV) 3
30.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
30.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
29.8.2016. 18:00 Sobočan - Crnčec 4
29.8.2016. 18:00 Mađarić - Hoblaj 3
29.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
29.8.2016. 17:30 Perčić - Jakopić 1
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 18:00 Rihtarec-Sobočan 4
28.8.2016. 17:00 Otvoreno prvenstvo - FINALE: Šiprak - Rakić 4
28.8.2016. 16:00 Otvoreno prvenstvo - za 3. mjesto: Balaž - Mikac N 3
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 1
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 2
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 3
27.8.2016. 9:00 Otvoreno prvenstvo - CIJELI DAN - svi tereni 4
26.8.2016. 19:00 gosti 3
26.8.2016. 18:00 Sutlovič - Horvat 4
26.8.2016. 17:15 gosti 1
26.8.2016. 17:00 Lisjak-Makovec 2
26.8.2016. 15:30 Karlovčec - Crnčec 4
25.8.2016. 18:00 Zupanec-Sobocan, VP 4
25.8.2016. 17:30 Lazar - Makovec (KPV) 3
25.8.2016. 16:30 Karlovčec - Cecelja 2
25.8.2016. 9:00 Lisjak-Perčić 4
25.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
25.8.2016. 9:00 leo lisjak 3
25.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
24.8.2016. 18:00 N.Sobočan-I.Škvorc VL 4
24.8.2016. 17:00 Perčić - Cofek 5:7 2:6 3
24.8.2016. 17:00 Turk-Makovec 2
24.8.2016. 10:30 Sutlovič - Horvat 3
23.8.2016. 18:00 Sobočan 3
23.8.2016. 18:00 Makovec 2
23.8.2016. 18:00 Škvorc - Crnčec 1
23.8.2016. 17:00 Sobočan Dej. - Cofek J. 6:3 4:6 10:6 4
23.8.2016. 10:30 Sutlovič - Horvat 3
23.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
23.8.2016. 9:00 lisjak 4
23.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
22.8.2016. 16:45 senčar 3
22.8.2016. 14:00 Sutlovič - Horvat 3
21.8.2016. 16:00 Safaric 4
21.8.2016. 14:00 Trkulja-skvorc 4
21.8.2016. 10:00 Sobočan 4
21.8.2016. 10:00 Sušec 3
21.8.2016. 9:00 o3 apartman 1
21.8.2016. 8:00 Trkulja-Sobočan kp 4
21.8.2016. 8:00 Perčić G. - Sobocan Danijel 3
21.8.2016. 8:00 Trkulja, Makovec 2
20.8.2016. 17:15 Siniša 3
20.8.2016. 17:00 gosti 2
20.8.2016. 17:00 Sobocan-Jakopic 4
20.8.2016. 14:00 Trkulja -Crncec KPV 4
20.8.2016. 10:00 Sobočan N. - Makovec K. (KPV) 4
20.8.2016. 10:00 Josip Sakač 1
20.8.2016. 8:00 Mađarić-Hoblaj 3
20.8.2016. 8:00 Sobočan 4
19.8.2016. 19:30 Perčić G. - Županec D. 1
19.8.2016. 17:00 Mađarić - Hoblaj 4
19.8.2016. 16:30 SOBA 408, 1TEREN 1 SAT, NAPALĆENO 1
18.8.2016. 19:00 Novinščak-Perčić 4
18.8.2016. 18:00 Safarić 3
18.8.2016. 17:45 gosti 1
18.8.2016. 17:00 Turk D. - Cofek J. (KP) 2
18.8.2016. 16:30 Crnčec-Lazar 4
18.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
18.8.2016. 9:00 Grupa B - turnir 3
18.8.2016. 8:00 Grupa A - turnir mini tenis 3
18.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
17.8.2016. 19:00 Crncec - Rihtarec 3
17.8.2016. 19:00 Safarić 3
17.8.2016. 19:00 Safarić 3
17.8.2016. 17:30 Perčić G. - Sobočan D. 4
16.8.2016. 17:30 gosti 3
16.8.2016. 12:00 Crnčec - Makovec (KPV) 3
16.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
16.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
15.8.2016. 17:15 BiH reprezent 4
15.8.2016. 9:00 apartman O1 1
15.8.2016. 8:00 Trkulja Rihtarec 3
14.8.2016. 13:00 kelner 13-15 3
14.8.2016. 8:30 Trkulja S. - Makovec K. (KP) 3
14.8.2016. 8:00 Turk D.-Jakopić R.(KP veterani 4
13.8.2016. 17:00 gosti 17-19 4
13.8.2016. 10:00 Lisjak @ cure 3
13.8.2016. 10:00 Leo Lisjak - Petar Tomšić 4
13.8.2016. 10:00 Crncec - Karlovcec 2
13.8.2016. 9:00 Turk D.-Županec D.(vp) 4
12.8.2016. 18:30 K Makovec L Rihtarec 1
12.8.2016. 16:15 Karlovčec - Cecelja 3
12.8.2016. 15:00 TENIS 1H (do 16h) 1
12.8.2016. 9:15 J Sakač - T Sakač 4
12.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
12.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
11.8.2016. 18:00 Lisjak & cure 3
11.8.2016. 17:15 senčar 4
11.8.2016. 17:00 soba 342/339, 1h tenisa, NAPLAĆENO PREKO RECEPCIJE 1
10.8.2016. 18:30 K Makovec L Rihtarec 1
10.8.2016. 18:30 Perčić - Županec 4
10.8.2016. 18:00 Karlovcec-Goricanec 4
9.8.2016. 18:00 Karlovcec A.-Goričanec M. 1
9.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
9.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
8.8.2016. 18:30 Perčić G. - Makovec K. 4
8.8.2016. 18:30 Perčić D. - Makovec D. 3
8.8.2016. 16:45 Crncec - Goricanec 4
8.8.2016. 10:00 Hamer - Vršić 3
7.8.2016. 7:30 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
5.8.2016. 8:00 Makovec 3
4.8.2016. 17:00 gosti 3
4.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
4.8.2016. 9:00 Fran Novak - Danijel Mlinarić 3
4.8.2016. 9:00 Hrvoje Kovačić - Dario Šafarić 4
4.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22 h 3
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22h 2
3.8.2016. 18:00 Turnir članova 18 - 22 h 4
3.8.2016. 17:00 Gosti app 1
3.8.2016. 9:30 355 tenis 2h + 3 rekete za odrasle + 1 reket za di 1
2.8.2016. 17:30 Sobočan 4
2.8.2016. 9:00 Tenis škola - grupa A 1
2.8.2016. 9:00 Fran Novak 3
2.8.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B 1
2.8.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 4
31.7.2016. 7:30 Parovi-članovi kluba 4
30.7.2016. 17:30 Nikola Sobočan - Patrik Lebar finale KP 4
30.7.2016. 17:00 sobocan 3
30.7.2016. 10:00 Šulje-Žepec 3
30.7.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B (turnir) 1
30.7.2016. 8:00 Tenis škola - grupa B (turnir) 2
29.7.2016. 17:30 Makovec Kruno, Sobočan Danijel, Luka Rihtarec 4
29.7.2016. 17:30 matej-matija 1
29.7.2016. 17:30 denis-emanuel 2
29.7.2016. 17:30 jura-antonio 3
29.7.2016. 16:00 Crncec - Goricanec 4
28.7.2016. 19:00 Perčić 3
28.7.2016. 18:00 Sobočan 2
28.7.2016. 17:45 gosti 1
28.7.2016. 9:00 Tenis skola - grupa A 1
28.7.2016. 8:00 Tenis skola - grupa B 1
27.7.2016. 19:00 Crncec 4
27.7.2016. 19:00 Perčić Rihtarec 3
26.7.2016. 19:00 Rihtarec-Sobočan 4
26.7.2016. 18:00 emanuel-denis 2
26.7.2016. 17:30 perčić- jambor 3
26.7.2016. 9:00 Tenis skola - grupa A 1
26.7.2016. 9:00 lisjak 4
26.7.2016. 8:00 Tenis skola - grupa B 1
25.7.2016. 19:00 Mikulaj-Turk 3
25.7.2016. 19:00 Goričanec-Kraljić 3
25.7.2016. 19:00 Goričanec-Kraljić 4
25.7.2016. 14:00 Lebar P. - Cofek J. (KP - polufin.) 6:2 6:4 4
24.7.2016. 11:00 J4 APARTMAN, + 3 REKETA, NAPLATILA RECEPCIJA;LOPTI 1
24.7.2016. 8:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
23.7.2016. 18:30 gostti 325 2
23.7.2016. 18:00 Jakopić Rajko-Sobočan Nikola k.p. 4
23.7.2016. 17:00 Domjanić 3
23.7.2016. 16:00 Ivan Kiralj 2
23.7.2016. 15:00 košarkaši 1
23.7.2016. 15:00 košarkaši 2
23.7.2016. 15:00 košarkaši 3
23.7.2016. 15:00 košarkaši 4
22.7.2016. 20:30 gosti 103 1
22.7.2016. 18:45 Trkulja 4
22.7.2016. 18:45 Trkulja 2
22.7.2016. 18:45 gosti 1
22.7.2016. 18:00 Borucki -g.hotel 3
21.7.2016. 20:00 o3 apartman + 4 rekete -- NAPLAĆENO PREKO RECEPCIJ 1
21.7.2016. 8:00 Turk 3
20.7.2016. 18:45 Rus 2
20.7.2016. 18:00 Sobočan-Šagi 4
20.7.2016. 18:00 SOBOČAN 3
20.7.2016. 18:00 Tenis skola - grupa B 1
20.7.2016. 17:00 Lisjak 4
20.7.2016. 17:00 Tenis skola - grupa A 1
19.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
19.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
19.7.2016. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 3:6 6:4 3:10 4
19.7.2016. 18:00 Jambor 3
19.7.2016. 17:45 gosti 2
19.7.2016. 8:00 Lisjak 3
17.7.2016. 18:00 Jakopić-Trkulja K.P. 4
17.7.2016. 18:00 sobocan 3
17.7.2016. 15:00 Perčić-Sobočan 4
15.7.2016. 18:00 TS Zrin 3
15.7.2016. 18:00 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 2
15.7.2016. 17:00 Sobocan 4
15.7.2016. 16:15 senčar 1
14.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
14.7.2016. 19:00 Rihtarec L. - Makovec K. 3
14.7.2016. 18:00 Lisjak 4
14.7.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
14.7.2016. 18:00 Turk D. - Cofek J. (KP) 0:6 0:6 3
13.7.2016. 9:00 Svečnjak-hotel 330 3
12.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
12.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
12.7.2016. 19:00 Rihtarec-Sobočan N. 4
12.7.2016. 19:00 Turk M. - Makovec D. 3
12.7.2016. 9:00 hotel 114 Kvas 3
12.7.2016. 8:30 Crncec - Karlovcec 4
11.7.2016. 18:30 Lebar P. - Makovec K. (KP) 2
10.7.2016. 15:00 gost hot. 15-17 3
10.7.2016. 9:00 Jaklin 4
9.7.2016. 20:00 d2 2
9.7.2016. 18:00 luka rihtarec top 2
9.7.2016. 9:00 Leo Lisjak - Fran Novak 1
9.7.2016. 9:00 Jaklin 4
9.7.2016. 8:30 Makovec G. - Lazar I. 3
9.7.2016. 8:00 Hrvoje Kovačić - Florijan Podgorelec 1
9.7.2016. 8:00 Dario Šafarić - Jan Haček 2
8.7.2016. 20:00 D2 APT, 1 H TENISA - naplaćeno 2
8.7.2016. 19:00 Trkulja-Percic (kp) 4
8.7.2016. 19:00 Trkulja K. i Makovec D. 3
8.7.2016. 17:00 bratuša 17-19 3
8.7.2016. 17:00 bratuša 17-19 4
8.7.2016. 16:00 bratusa 3
8.7.2016. 16:00 bratusa 4
8.7.2016. 9:15 Sobocan 4
7.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
7.7.2016. 18:00 Lisjak, Turk, Novinščak i Makovec 3
7.7.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
7.7.2016. 18:00 Sobočan-top 4
7.7.2016. 9:00 Crnčec 4
7.7.2016. 9:00 hotel 116 3
6.7.2016. 20:00 Sobočan-top 4
6.7.2016. 17:00 Cofek Josip-Sobočan Danijel 4
5.7.2016. 20:00 Tenis škola - grupa A 1
5.7.2016. 20:00 Sobočan-top 4
5.7.2016. 20:00 Andreja Kutnjak 2
5.7.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
5.7.2016. 18:00 Turk D.- Makovec G.(kp) 3
5.7.2016. 18:00 M. Turk - cure 4
5.7.2016. 17:00 Cofek Josip - Sobočan Danijel 4
4.7.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 3
3.7.2016. 19:00 Kutnjak Andreja 4
2.7.2016. 17:15 Sobočan-top 4
2.7.2016. 9:00 Turk D. 4
2.7.2016. 8:00 Hrvoje Kovačić - Daniel Mlinarić 1
2.7.2016. 8:00 Dario Šafarić - Fran Novak 2
2.7.2016. 8:00 Jan Haček - Florijan Podgorelec 3
1.7.2016. 19:00 Rihtarec L.-Sobočan Danijel 4
1.7.2016. 18:00 Škvorc - Makovec KP 3
1.7.2016. 17:45 Turk D. 2
1.7.2016. 16:30 Perčić G. - Cofek J. (KP) 2:6 1:6 4
30.6.2016. 19:30 Jakopić- Županec K.P. 3
30.6.2016. 19:00 Tenis škola - grupa B 1
30.6.2016. 18:30 Crnčec-sobočan -kp 4
30.6.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
30.6.2016. 18:00 Sobočan-top 4
29.6.2016. 20:00 raić 3
29.6.2016. 19:00 Novinščak Petra 1
29.6.2016. 18:30 Perčić - jambor 2
29.6.2016. 17:30 Božić - Makovec (veterani MK 1/2 finale) 3
29.6.2016. 17:00 Karlovčec - Cecelja 4
29.6.2016. 17:00 Šardi-Šoštarić 1
29.6.2016. 7:30 K.Makovec-L.Rihtarec 4
28.6.2016. 20:00 gosti app 3
28.6.2016. 20:00 raić 4
28.6.2016. 18:00 Tenis škola - grupa A 1
28.6.2016. 18:00 sobočan nikola top 4
28.6.2016. 17:00 Tenis škola - grupa B 1
28.6.2016. 17:00 Turk D. 3
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 1
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 2
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 3
26.6.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Pribislavec 4
26.6.2016. 7:30 Katarina Trkulja - Danijela Makovec 4
25.6.2016. 18:30 Andreja Flis (apartman) 3
25.6.2016. 9:30 Crnčec - Makovec (KP) 4
25.6.2016. 8:00 Saša Trkulja-Luka Rihtarec (KP) 4
25.6.2016. 8:00 Florijan Podgorelec - Dario Šafarić 3
25.6.2016. 8:00 Fran Novak - Hrvoje Kovačić 2
25.6.2016. 8:00 Daniel Mlinarić - Leo Lisjak 1
24.6.2016. 18:30 Makovec Danijela i Kruno 2
24.6.2016. 18:00 Turk-Percic(kp) 3
24.6.2016. 18:00 Jakopić - Crnčec K.P. 4
23.6.2016. 18:00 Makovec - Perčić (KP) 4
23.6.2016. 9:00 Lebar P. - Rihtarec L. (KP) 2
22.6.2016. 20:30 e2 apartman - NAPLAĆENO! 1
22.6.2016. 18:30 Jakopić - Makovec (KP) 4
22.6.2016. 18:00 Lebar P. - Makovec G. (KP) 1
22.6.2016. 16:30 Tenis škola 1
22.6.2016. 16:30 Tenis škola 2
22.6.2016. 16:30 Lisjak, Novinščak,Makovec 4
22.6.2016. 13:00 Bogdan - Perčić 4
22.6.2016. 8:30 Turk-Makovec 3
22.6.2016. 8:00 G.Makovec-L.Rihtarec(KP) 4
21.6.2016. 10:30 Rihtarec 1
20.6.2016. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. (KP) 6:2 6:3 3
20.6.2016. 16:30 Lisjak-Novinscak-Percic-Turk 4
20.6.2016. 9:00 K Makovec-L Rihtarec 3
19.6.2016. 17:00 N.Sobočan-I.Škvorc (KP) 4
18.6.2016. 18:00 Branilović A. - Cofek J. MK 7:6 4:6 6:4 4
18.6.2016. 18:00 dvanajščak 1
18.6.2016. 16:00 Rajko Jakopić - Goran Perčić 2:6 4:6 4
18.6.2016. 15:00 Turk Dalibor-Sobočan Danijel 3
18.6.2016. 15:00 Igor (1 sat) 4
18.6.2016. 8:00 Makovec Danijela i Kruno 3
17.6.2016. 19:00 dvanajščak 3
16.6.2016. 19:00 Tenis škola - prvi trening 2
16.6.2016. 19:00 Lisjak-Novinscak-Percic 3
16.6.2016. 15:00 vaillant 15-19 3
16.6.2016. 15:00 vaillant 15-19 4
15.6.2016. 19:00 Sobočan - Perčić 4
15.6.2016. 18:00 Maik Nerer i cure trening 2
15.6.2016. 18:00 Dražen Crnčec - Goran Perčić 0:6 0:6 4
15.6.2016. 18:00 Cofek - top za tenis 3
13.6.2016. 18:00 Perčić - Makovec 4
13.6.2016. 18:00 Perčić Denis- Sobocan D. 3
13.6.2016. 17:00 Perčić Denis-Sobočan Danijel 3
13.6.2016. 17:00 Crncec - Karlovcec 1
12.6.2016. 9:00 Emil 2
12.6.2016. 8:00 Članovi TK-parovi 3
12.6.2016. 8:00 Članovi TK-parovi 4
11.6.2016. 15:00 Turk D.-murski kup 4
11.6.2016. 13:00 Skvorc-Zivcec 3
11.6.2016. 12:00 Sobočan Nikola-top 4
11.6.2016. 11:00 SOBA 111 RIBIČ 1
11.6.2016. 8:30 Turk-Šardi 3
11.6.2016. 8:00 Galović A. - Makovec K. (MK) 4
10.6.2016. 19:00 gdin Tomas soba 345 1
10.6.2016. 18:00 Kineziološki fakultet 1
9.6.2016. 18:30 Ženska ekipa - trening 1
9.6.2016. 18:00 Perčić D. - Cofek J. (MK) 0:6 2:6 4
9.6.2016. 18:00 Jakopić R. - Jakopić N. 3
9.6.2016. 16:30 Karlovčec - Cecelja 2
9.6.2016. 15:30 Sobočan Danijel-Top 3
9.6.2016. 8:00 Rihtarec L. - Makovec K. 1
8.6.2016. 18:45 Jambor 2
8.6.2016. 18:00 Branilović - Perčić (MK) 6:2 7:5 4
8.6.2016. 15:30 Karlovčec - Sobočan 4
7.6.2016. 18:30 Županec Danijel- Sobocan Danijel 4
6.6.2016. 18:00 Sobočan - Perčić 3
6.6.2016. 16:00 Karlovčec - Crnčec (Top) 4
6.6.2016. 11:00 apt K2 1
5.6.2016. 15:00 Karlovčec 3
5.6.2016. 8:00 Parovi-članovi kluba 3
5.6.2016. 8:00 Parovi-članovi kluba 4
4.6.2016. 18:00 Makovec K. Sobocan Danijel 3
4.6.2016. 17:30 Škvorc I. - Cofek J. 1:6 3:6 4
3.6.2016. 18:30 Jambor 2
2.6.2016. 18:30 Sobočan Danijel-TOP 3
2.6.2016. 17:00 Koncic-Rajf 4
1.6.2016. 19:15 Rihtarec-(top za loptice) 1
30.5.2016. 19:00 Rihtarec-Perčić 2
30.5.2016. 18:15 Jambor 3
30.5.2016. 18:00 Sobočan 4
30.5.2016. 18:00 Sobočan Danijel-Top 1
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 2
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 3
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 4
29.5.2016. 9:00 Veterani Tk. Sveti Martin-Tk. Prelog 4
28.5.2016. 18:00 sobocan 2
27.5.2016. 18:00 Rihtarec-(top za loptice) 2
27.5.2016. 18:00 Jakopić R. 4
27.5.2016. 18:00 Sobočan 3
27.5.2016. 7:00 Rihtarec Luka - Makovec Kruno 2
26.5.2016. 15:00 Sobočan 4
26.5.2016. 7:00 K.Makovec-Rihtarec 3
23.5.2016. 20:00 Perčić - Makovec 2
23.5.2016. 18:00 Jambor 3
22.5.2016. 10:30 Sobocan 4
21.5.2016. 12:00 đurkin 12-17 2
21.5.2016. 12:00 Đurkin 12-17 3
21.5.2016. 12:00 Đurkin 12-17 4
21.5.2016. 10:00 Sobočan 4
20.5.2016. 18:00 Sobočan Danijel-Top 3
18.5.2016. 19:00 Rihtarec-(top za loptice) 2
17.5.2016. 18:00 Rihtarec 2
17.5.2016. 17:30 Nerer - Makovec MK veterani 4
17.5.2016. 17:15 Karlovcec 3
16.5.2016. 17:30 Sobočan 4
16.5.2016. 17:30 Karlovcec - Crncec 3
15.5.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 3
15.5.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 4
14.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 3
14.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 4
13.5.2016. 18:30 Sobočan Danijel-Top 4
13.5.2016. 15:00 Žoz-15,00-17,00 3
13.5.2016. 15:00 Žoz 15,00-17,00 4
11.5.2016. 16:00 Pintarić - Makovec MK 3
9.5.2016. 16:30 Karlovčec - Crnčec 3
9.5.2016. 8:00 Rihtarec - Makovec 3
8.5.2016. 9:00 Članovi TK-parovi 3
7.5.2016. 16:00 Jakopić R.- Trkulja S. M.K. 4
6.5.2016. 18:00 Trkulja - Makovec 3
5.5.2016. 18:30 Rihtarec - Makovec 4
5.5.2016. 16:30 Karlovcec - Cecelja 3
30.4.2016. 15:00 Rihtarec - Makovec 4
30.4.2016. 15:00 Jambor 3
30.4.2016. 9:00 Šardi Robert:Sobočan Danijel 3
29.4.2016. 16:00 Šardi - Makovec i žene 3
29.4.2016. 16:00 Šardi - Makovec i žene 4
24.4.2016. 9:00 Parovi - članovi kluba 3
24.4.2016. 9:00 Parovi - članovi kluba 4
23.4.2016. 16:00 Turk - Makovec 4
21.4.2016. 16:15 Karlovčec - Cecelja 3
20.4.2016. 18:30 Don Bađo 3
18.4.2016. 17:30 Lebar Patrik:Sobočan Danijel 3
17.4.2016. 13:30 Škvorc Igor-Žganec Andrejas 4
17.4.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 3
17.4.2016. 10:00 Parovi - članovi kluba 4
15.4.2016. 18:00 Cure tenis&fun 3
15.4.2016. 18:00 Cure tenis&fun 4
14.4.2016. 14:30 Dvanajščak D. : Sobočan Danijel 3
13.4.2016. 17:30 Turk-Makovec 3
10.4.2016. 13:30 Davor-Patricia 3
10.4.2016. 9:30 Perčić - Makovec 3
9.4.2016. 16:00 Makovec K. i D. 4
7.4.2016. 15:30 Turk D.i M. 4
6.4.2016. 17:00 Novinscak 2
4.4.2016. 15:00 Karlovčec - Crnčec 1
2.4.2016. 15:00 NERER - TUKSAR 4
2.4.2016. 14:00 Davor-Patricia 3
1.4.2016. 18:00 Izabela Lisjak i cure :) 3
1.4.2016. 18:00 Izabela Lisjak i cure :) 4
28.3.2016. 20:00 Sobocan, singl 1
21.3.2016. 20:00 Karlovčec 1
14.3.2016. 20:00 Perčić - Sobočan 2
7.3.2016. 20:00 Sobocan singl 2
29.2.2016. 20:00 Sobocan Dejan 1
29.2.2016. 20:00 Branilovic 1
22.2.2016. 20:00 Goran Perčić 2
22.2.2016. 20:00 Rajko Jakopić 2
15.2.2016. 20:00 Crnčec i ekipa 2
8.2.2016. 20:00 Makovec Kruno 1
8.2.2016. 20:00 Makovec Goran 1
8.2.2016. 20:00 Rihtarec Luka 1
8.2.2016. 20:00 Jakopić Rajko 1
1.2.2016. 20:00 Sobocan Dejan 2
1.2.2016. 20:00 Branilovic 2
25.1.2016. 20:00 Sobocan Dejan 3
25.1.2016. 20:00 Cofek J. 3
25.1.2016. 20:00 Goran Perčić 3
25.1.2016. 20:00 Branilović 3
18.1.2016. 20:00 Crnčec i ostali 3
11.1.2016. 20:00 Sobocan - Sobocan 2
11.1.2016. 20:00 Makovec 2
11.1.2016. 20:00 Sobočan Danijel 2
4.1.2016. 20:00 Perčić 1
4.1.2016. 20:00 Branilović 2
4.1.2016. 20:00 Rajko Jakopić, Cofek 3
28.12.2015. 20:00 Sobocan-Sobocan 1
21.12.2015. 20:00 Crncec 1
14.12.2015. 20:00 Sobocan-Sobocan 1
7.12.2015. 20:00 Makovec 3
30.11.2015. 20:00 Branilović 3
30.11.2015. 20:00 Perčić 2
30.11.2015. 20:00 Perčić, Cofek, Jakopić 2
23.11.2015. 20:00 Crnčec, Goričanec 3
23.11.2015. 20:00 Škvorc Igor - Dobočan Danijel-Balon 4
18.11.2015. 15:00 Makovec G.-Sobocan D. 3
16.11.2015. 20:00 Turk, Županec 3
16.11.2015. 17:00 novak- horvat, parovi 2
10.11.2015. 15:00 Crncec 4
9.11.2015. 20:00 Nik V., Robi Š., Makovec G. i K. - balon Punčec 1
9.11.2015. 14:30 Cofek 4
8.11.2015. 14:00 Skvorc-Zivcec 4
7.11.2015. 14:00 gosti 2 sata 4
5.11.2015. 15:00 Crncec 3
2.11.2015. 20:00 Cofek, Perčić - Balon 1
2.11.2015. 20:00 Jakopić, Sobočan Dan.-Balon 2
31.10.2015. 14:30 Clanovi 1
31.10.2015. 14:30 Clanovi 2
31.10.2015. 10:00 Makovec K. - Makovec G. 3
30.10.2015. 14:00 Crnčec 3
30.10.2015. 14:00 Stojko 4
25.10.2015. 14:00 Jakopić R.- Jakopić B. 4
24.10.2015. 15:00 Robert Kralj 4
24.10.2015. 14:30 Golec T.-Kudec D. 1
24.10.2015. 13:00 Dvanajščak D. : Sobočan Danijel 4
24.10.2015. 12:30 Crnčec 3
22.10.2015. 14:30 Crnčec 3
20.10.2015. 16:30 Crnčec - Perčić 3
12.10.2015. 16:00 Polanec 2
10.10.2015. 9:00 Perčić G.- Trkulja S. klupsko 4
9.10.2015. 16:30 Perčić Goran-Sobočan Danijel 3
4.10.2015. 15:30 Sobocan N. - Sobocan D., FKP 4
4.10.2015. 14:00 Golec-Kudec 2
4.10.2015. 9:30 Stojko 4
4.10.2015. 8:00 Trkulja, Sobočan D., Makovec G. i K. - parovi 3
3.10.2015. 15:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 3
1.10.2015. 16:00 Makovec 4
30.9.2015. 16:30 Dražen Crnčec 4
30.9.2015. 16:00 Nikola Sobočan - Goran Perčić - polufinale KPV 3
28.9.2015. 17:00 Perčić D. 2
28.9.2015. 16:00 Perčić 4
28.9.2015. 15:30 Stojko - Makovec K. 3
27.9.2015. 10:00 Trkulja S. - Sobocan D. 3
26.9.2015. 17:00 Trkulja -Jakopic 3
26.9.2015. 13:00 Kudec-Novosel 3
22.9.2015. 16:00 Makovec 4
21.9.2015. 18:00 perčić-dobranić 4
18.9.2015. 19:30 Jakopić - Makovec 1
17.9.2015. 17:00 Turk-Crnčec 2
16.9.2015. 18:30 clanovi 2
16.9.2015. 17:15 Nikola Sobočan - Kruno Makovec KP 3
16.9.2015. 17:00 Skvorc I. - Sobocan D. 4
16.9.2015. 17:00 Perčić D. - Crnčec 1
14.9.2015. 17:30 Dobranić - Perčić 3
13.9.2015. 14:00 Makovec - Sobočan 3
13.9.2015. 8:00 Jakopić-Škvorc K.P. 3
12.9.2015. 17:00 Jakopić - Makovec 3
12.9.2015. 15:00 Goran P. - Danijel S. K.P. 3
12.9.2015. 14:30 Davor J. 4
12.9.2015. 11:00 gosti 4
11.9.2015. 16:00 Trkulja Saša - Sobočan Danijel 4
10.9.2015. 18:30 Davor J. 2
10.9.2015. 17:30 Stojko-Sobočan 3
10.9.2015. 17:30 Perčić D. - Crnčec 1
10.9.2015. 17:00 Turk - Makovec 3
9.9.2015. 17:00 Denis Perčić 4
9.9.2015. 17:00 Dubravko Tuksar 3
9.9.2015. 10:30 D.Turk-I.Škvorc 4
9.9.2015. 8:00 Makovec K.- Jakopić R. K.P. 3
8.9.2015. 18:00 Goran P. - Kruno M. 3
8.9.2015. 17:30 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 4
8.9.2015. 17:00 Dražen C. - Mario G. 3
7.9.2015. 19:00 Varsic 2
7.9.2015. 18:15 Davor Jambor 3
7.9.2015. 18:00 Denis Perčič 4
7.9.2015. 17:30 Crnčec 1
6.9.2015. 15:00 gosti 1
6.9.2015. 15:00 gosti 2
6.9.2015. 9:00 Trkulja S.- Šardi R. 4
5.9.2015. 18:00 Polanec M. 2
5.9.2015. 13:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 4
4.9.2015. 18:15 Clanovi 1
4.9.2015. 17:45 Stojko-Sobočan 4
4.9.2015. 17:30 Goran Perčić - Dalibor Turk 2
4.9.2015. 17:00 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 3
4.9.2015. 15:30 Makovec Kruno-Sobočan Danijel 4
3.9.2015. 18:00 Denis Perčić 3
3.9.2015. 16:00 Škvorc - Makovec K. 4
3.9.2015. 9:00 Tenis škola 3
2.9.2015. 19:00 Gosti 1
2.9.2015. 18:30 Clanovi 4
2.9.2015. 18:00 Perčić D. 2
2.9.2015. 17:30 Goran P. - Goran M. 3
1.9.2015. 18:15 Stojko 2
1.9.2015. 18:00 Sobočan Nikola - Sobočan Danijel 4
1.9.2015. 17:30 Turk D. - Makovec K. KP 3
1.9.2015. 9:00 Tenis škola 3
31.8.2015. 18:00 Skvorc Igor - Makovec Goran 4
31.8.2015. 17:30 Perčić G. - Makovec K. 3
30.8.2015. 18:00 Stojko A. - Sobocan D. 4
30.8.2015. 14:00 Trkulja S.- Sobocan D. 4
30.8.2015. 12:30 Trkulja S. - Sobočan Danijel 4
30.8.2015. 10:15 Perčić - Makovec 4
29.8.2015. 17:00 gosti 2 sata 2
29.8.2015. 15:00 Mekovec-Kudec 2
29.8.2015. 15:00 Golec-Novosel 1
29.8.2015. 9:00 Trkulja S. - Sobocan D. 3
28.8.2015. 17:30 Goran Perčić - Mario Nerer 4
27.8.2015. 18:15 Marič 4
27.8.2015. 18:00 Stojko 3
27.8.2015. 16:00 GOST 3
27.8.2015. 9:00 Škola tenisa 4
26.8.2015. 19:00 daniel.z. Boštjan.r 4
26.8.2015. 18:30 Clanovi 3
26.8.2015. 18:00 daniel.z. Boštjan.r 4
26.8.2015. 16:00 Korbelj-Tuksar 2
25.8.2015. 18:00 Goran P. - Nikola S. 4
25.8.2015. 9:00 Tenis škola 3
24.8.2015. 17:30 Perčić G - Jakopić R K.p. 4
24.8.2015. 17:30 gosti 3
23.8.2015. 16:00 Sobocan Dan.-Sobocan Dej. 3
23.8.2015. 10:00 Nerer 2
23.8.2015. 8:30 Perčić - Trkulja 3
23.8.2015. 8:00 Županec - Makovec 4
22.8.2015. 18:00 Moharić 1
22.8.2015. 17:00 GOSTI 241 1
22.8.2015. 17:00 Makovec 3
22.8.2015. 14:30 Clanovi 4
22.8.2015. 14:00 APT I4 1
22.8.2015. 13:00 APT I4 1
22.8.2015. 10:00 Nerer 2
21.8.2015. 16:00 gosti 4
21.8.2015. 16:00 Jaklin 2
21.8.2015. 10:00 gosti 3
20.8.2015. 18:00 Sutlovič 2h 1
20.8.2015. 10:00 gosti 2
20.8.2015. 9:00 Škola tenisa 3
19.8.2015. 18:30 Makovec 3
19.8.2015. 17:00 Lebar P. - Makovec K. 3
19.8.2015. 16:30 GOST 1
19.8.2015. 13:30 Sutlovič 2h 1
19.8.2015. 10:00 gosti 1
18.8.2015. 18:00 1xteren od 18.00-19.00, soba 301 1
18.8.2015. 11:00 Sutlovič 1
18.8.2015. 9:00 Škola tenisa 3
16.8.2015. 18:00 gosti 4
16.8.2015. 15:00 GOST 3
16.8.2015. 15:00 GOST 4
16.8.2015. 15:00 Clanovi 2
15.8.2015. 16:30 Clanovi 4
15.8.2015. 16:00 GOST 3
15.8.2015. 15:00 Kudec-Golec 2
15.8.2015. 15:00 Mekovec-Vrbanec 1
14.8.2015. 20:30 Jakopić - Makovec 2
14.8.2015. 19:00 Makovec K. : Sobočan Dan. 1
14.8.2015. 18:30 Clanovi 3
14.8.2015. 18:00 111, 1 h, 1 TEREN 1
14.8.2015. 18:00 gosti 304 4
13.8.2015. 18:00 GOST 4
12.8.2015. 18:30 Perčić G. - Cofek J. 4
12.8.2015. 18:30 Jakopić - Makovec 3
12.8.2015. 16:30 1h tenisa, sobe120 i 122 2
12.8.2015. 16:00 Mekovec-Kudec 3
12.8.2015. 16:00 Tisljaric-Golec 4
11.8.2015. 18:30 Clanovi 4
11.8.2015. 17:00 G makovec 3
11.8.2015. 10:00 gosti 4
11.8.2015. 8:00 Trkulja - Makovec 3
10.8.2015. 18:00 Turk Dalibor- Turk Z. 3
10.8.2015. 18:00 Jakopić R.- Jakopić N. 4
9.8.2015. 18:00 clanovi 2
9.8.2015. 17:00 Otvoreno prvenstvo - finale 3
9.8.2015. 9:00 gosti 1
8.8.2015. 20:00 gosti 1
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 1
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 2
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 3
8.8.2015. 9:00 Otvoreno prvenstvo - cijeli dan 4
7.8.2015. 19:00 Perčić G. - Cofek J. 4
7.8.2015. 18:30 Jakopić- Makovec 3
6.8.2015. 18:00 Finale klup. prvenstva - Karlo Novak - Patrik Leba 3
6.8.2015. 9:00 škola tenisa 4
4.8.2015. 18:30 Sobočan N. - Makovec K. 3
4.8.2015. 18:30 Clanovi 1
4.8.2015. 9:00 Tenis škola 3
3.8.2015. 18:30 Gost 4
2.8.2015. 17:00 Mikulcic vrbanec 1
2.8.2015. 17:00 davor kudec 2
2.8.2015. 16:00 Gost 4
2.8.2015. 16:00 Gost 3
31.7.2015. 18:45 gosti 2
31.7.2015. 18:00 Rajko J.- Karlo N., K.P. polufinale 2:6 3:6 4
31.7.2015. 18:00 Lebar P. - Cofek J., KP polufinale 3:6 7:5 6:1 3
31.7.2015. 15:00 Makovec K. : Sobočan Danijel 3
31.7.2015. 9:00 Sobočan D. - Makovec K. 3
29.7.2015. 18:45 Perčić G. - Cofek J. 1:6 7:5 5:10 4
28.7.2015. 18:00 Jakopić R.-Novak K. KP 4
28.7.2015. 17:45 Perčić G. - Makovec K. 2
28.7.2015. 17:00 Krešo Korbelj 3
26.7.2015. 19:00 Lebar P.-Makovec K., KP 4
26.7.2015. 8:00 GOST 1
25.7.2015. 18:30 GOST 4
23.7.2015. 19:00 Sobočan Dan. - Cofek J., KP 2:6 6:7 4
23.7.2015. 18:30 Makovec- jakopić K.P. 3
22.7.2015. 19:00 Novak - Sobočan klupsko 4
20.7.2015. 19:00 Makovec G.- Sobocan Dan. 3
20.7.2015. 18:00 Sobočan N. - Cofek J. 2:6 3:6 4
19.7.2015. 17:30 Perčić G. - Sobočan D. KP 4:6 2:6 4
18.7.2015. 17:45 Mekovec N.-Kudec D. 2
18.7.2015. 7:00 Trkulja S.- Sobocan D. 4
17.7.2015. 8:00 Dalibor Turk 3
16.7.2015. 18:45 N.Mekovec-D.Kudec 3
16.7.2015. 18:45 T.Golec-R.Skoliber 4
15.7.2015. 18:30 Makovec K. - Sobocan D., KP 3
15.7.2015. 18:00 Sobočan M. - Cofek J., KP 4:6 3:6 4
14.7.2015. 18:30 škvorc-sobočan kp 3
14.7.2015. 18:30 Branilović - Makovec G. 4
14.7.2015. 18:15 Turk - Makovec 2
13.7.2015. 17:30 Jakopić R.- Šardi r. KP 4
13.7.2015. 9:30 Jaklin 4
12.7.2015. 19:00 Jaklin 4
12.7.2015. 8:00 KP Trkulja-Lebar 4
11.7.2015. 19:00 Jaklin 4
11.7.2015. 18:00 Makovec 3
11.7.2015. 17:00 trkulja 4
10.7.2015. 19:00 Jaklin 4
10.7.2015. 18:30 Jakopić - Makovec 3
9.7.2015. 17:30 Makovec 4
9.7.2015. 16:00 GOST 3
9.7.2015. 16:00 GOST 3
8.7.2015. 18:30 Branilović-Sobočan 4
7.7.2015. 18:30 Dalibor Turk-Rajko Jakopičc 4
7.7.2015. 18:30 Novak K. - Cofek J. 3
6.7.2015. 19:30 Turk D. - Cofek J., KP 0:6 0:6 4
6.7.2015. 18:30 Dalibor Turk-Karlo Novak 4
6.7.2015. 18:30 Branilovic A. - Sobocan D. 3
6.7.2015. 9:00 Jaklin 1
5.7.2015. 19:45 Makovec G.-Makovec K. 2
5.7.2015. 19:30 GOSTI 3
5.7.2015. 19:00 Jaklin 1
5.7.2015. 14:00 Mekovec-Kudec 3
5.7.2015. 8:15 Makovec G. 4
4.7.2015. 19:00 Jaklin 1
4.7.2015. 18:30 Jakopić R.- Sobočan D. KP 4
4.7.2015. 18:00 Goran P. - Saša Trkulja KP 6:1, 6:0 3
4.7.2015. 18:00 Dalibor Turk 2
4.7.2015. 8:30 Šardi R. - Makovec K. KP 3
2.7.2015. 18:00 G. Perčić - G. Makovec KP 3:6, 6:4, 3:6 3
2.7.2015. 10:30 Novak Karlo: Sobočan Danijel. 2
2.7.2015. 9:00 ŠKOLA TENISA 2
1.7.2015. 19:00 Cofek J. - Sobočan D., KP 6:0 6:3 3
1.7.2015. 18:00 Perčić - Nikola Sobočan 4
1.7.2015. 8:00 Jakopić R. - Cofek J., KP 1:6 0:6 4
30.6.2015. 18:30 Makovec G.-Sobočan N. 4
30.6.2015. 18:00 ŠKOLA TENISA 2
30.6.2015. 17:00 G. Perčić - K. Makovec 4
30.6.2015. 17:00 Dalibor Turk 3
30.6.2015. 7:00 GOSTI 3
29.6.2015. 18:00 Dejan Sobočan - G. Perčić 7:5, 6:4 2
29.6.2015. 16:45 Kudec D.-Mekovec N. 3
29.6.2015. 16:45 Novosel T.-Golec T. 4
28.6.2015. 18:00 Dalibor T. - Dejan S., KP 3
28.6.2015. 8:30 Jakopić R. - Cofek J. 4
28.6.2015. 8:30 Sobočan D. - Makovec K. 3
27.6.2015. 17:00 Skvorc 4
27.6.2015. 14:30 Kudec D.-Mekovec N. 1
27.6.2015. 11:00 Dalibor Turk 4
27.6.2015. 8:00 GOST 3
26.6.2015. 19:00 Makovec K. Sobocan D. 4
26.6.2015. 17:00 Šardi - Makovec G. 3
25.6.2015. 19:30 Perčić - Makovec 3
25.6.2015. 17:30 dalibor turk 4
25.6.2015. 15:00 Dvanajščak D.- Sobocan D. 2
24.6.2015. 13:45 stojko 3
22.6.2015. 18:30 Jakopić R.- Jakopić N. 4
22.6.2015. 15:00 Skvorc 4
20.6.2015. 18:00 Jakopić R.- Jakopić N. 4
19.6.2015. 10:00 Turk D. 4
18.6.2015. 19:00 Makovec K. : Sobočan Danijel 4
15.6.2015. 19:30 Perčić - Makovec 3
14.6.2015. 9:00 Turk - Škvorc 4
13.6.2015. 19:30 Jakopić - Makovec 3
12.6.2015. 19:00 Rezervacija 1
12.6.2015. 8:30 Dino Novak - Cofek J. 6:2 6:3 4
11.6.2015. 18:30 Sobočan N. - Makovec K. 3
10.6.2015. 19:30 Goran Perčić - Marko Sobočan 3
10.6.2015. 19:00 Sobočan Da. - Cofek J. MK 6:3 6:4 4
10.6.2015. 18:15 gost 2
8.6.2015. 18:00 Sobocan - Turk 1
7.6.2015. 17:30 Skvorc 4
5.6.2015. 18:00 Percic-Skvorc 1
5.6.2015. 16:30 Skvorc 4
4.6.2015. 17:30 Horvat P. - Dvanajscak D. 4
3.6.2015. 18:30 Trkulja S. - Cofek J. 2:6 6:7 3
31.5.2015. 8:00 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
29.5.2015. 15:00 gost 1
28.5.2015. 19:00 Perčić - Branilović 2
25.5.2015. 15:00 Murski kup 4
20.5.2015. 17:45 Marđetko-Makovec 2
19.5.2015. 18:15 MK Marđetko - Makovec 4
19.5.2015. 17:00 ivan Sobocan 1
17.5.2015. 17:00 Sobocan D. - Branilovic A. 1
17.5.2015. 15:00 Sobocan 4
13.5.2015. 15:00 marđetko - balaž 3
10.5.2015. 11:00 Zamuda 3
10.5.2015. 9:00 D. Turk- dr. 2
10.5.2015. 9:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
8.5.2015. 17:00 Lebar Patrik - Sobočan Danijel 1
8.5.2015. 17:00 Lebar Patrik - Sobočan Danijel 1
8.5.2015. 17:00 Dvanajščak D. - Cofek J. MK 7:5 0:6 3:10 3
8.5.2015. 9:00 Članovi TK-parovi 3
8.5.2015. 9:00 Članovi TK-parovi 3
7.5.2015. 18:00 R.Jakopic-D. Sobocan,MK 3
7.5.2015. 17:00 Dvanajščak Dalibor - Sobocan Danijel 2
5.5.2015. 17:30 Sobocan N. - Stojko A. 4
5.5.2015. 17:00 Sardi R.-Sobocan D, MK 3
4.5.2015. 18:00 Rezervacija terena, 3 osobe, B4 apartman 1
4.5.2015. 17:15 Sobočan M. - Stojko A. 3
4.5.2015. 8:00 gosti iz apartmana 1
3.5.2015. 9:00 Članovi TK Sv. Martin na Muri-parovi 4
3.5.2015. 8:00 Trkulja Saša - Sobočan Danijel 3
1.5.2015. 11:00 rezervacija ten. terena za goste M1 apartman 2
30.4.2015. 17:30 M.Sobočan - I.Škvorc 3
30.4.2015. 17:00 G. Makovec - D. Sobocan 3
30.4.2015. 15:30 K.Korbelj 4
29.4.2015. 17:30 Makovec G. - Sobocan D. MK 3
26.4.2015. 9:00 Šardi R : boter 3
25.4.2015. 13:00 Skvorc 4
25.4.2015. 13:00 Žganec 3
23.4.2015. 18:30 Skvorc 4
23.4.2015. 15:45 Sobočan De. - Stojko A. 3
22.4.2015. 17:30 Sobočan N. - Cofek J. 4:6 3
20.4.2015. 18:00 Makovec K. : Sobočan Dan. 4
19.4.2015. 14:45 Škvorc 1
19.4.2015. 14:45 Žganec 2
16.4.2015. 17:00 Perčić G. - Sobočan Danijel 6:1 3:6 6:6 1
14.4.2015. 17:30 Sobočan N. - Cofek J. 8:11 14:12 9:11 3
13.4.2015. 12:00 novak-makovec 1
12.4.2015. 15:30 Škvorc 1
12.4.2015. 10:00 Jakopić - Makovec 2
12.4.2015. 10:00 Lebar P. : Sobočan Dan. 1
9.4.2015. 16:45 Sobočan Da. - Cofek J. 1:6 0:6 0:6 0:3 4
3.4.2015. 17:15 Perčić G. - Cofek J. 3:6 2:6 3
29.3.2015. 14:00 Perčić G. - Šardi R. 6:3 6:1 2
16.3.2015. 17:45 Kutnjak-Makovec 1
21.10.2014. 14:00 branilović-sobočan 1
20.10.2014. 16:00 turk d. 2
19.10.2014. 15:30 Novak- Branilovic 1
17.10.2014. 15:30 Novak - Stojko 1
14.10.2014. 17:15 Goričanec- Kutnjak 2
14.10.2014. 16:15 Sobocan N. - Stojko 1
13.10.2014. 16:45 Sobočan De. - Cofek J. 1:6 3:6 0:3 2
13.10.2014. 16:15 2 sata 1
10.10.2014. 16:00 finale(klupsko) branilovic- ne vidi se nazalost :) 1
10.10.2014. 16:00 Stojko 2
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 1
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 1
8.10.2014. 9:00 PAROVI-članovi kluba 2
7.10.2014. 16:30 Šajnović J. - Cofek J. 6:4 4:2 1
6.10.2014. 16:45 Branilović A. - Cofek J. 0:6 2:6 2
6.10.2014. 16:00 Stojko 1
4.10.2014. 14:00 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 1:6 2:6 1
3.10.2014. 16:00 šajnović - stojko 2
3.10.2014. 16:00 Goričanec- Kutnjak 1
2.10.2014. 16:45 Makovec K. - Cofek J. 0:6 0:6 3:6 1
2.10.2014. 16:00 Stojko 2
1.10.2014. 16:30 Sobocan D. 2
1.10.2014. 16:00 Sobocan Danijel 1
30.9.2014. 17:00 Sobočan N. - Cofek J. 0:6 0:6 1
26.9.2014. 16:15 Sobočan De. - Stojko A. 2
25.9.2014. 17:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 5:7 2
25.9.2014. 17:00 Sobočan D. - Sobočan D. 1
23.9.2014. 16:00 Branilović - Stojko 2
21.9.2014. 15:00 Branilović 2
20.9.2014. 9:00 Dvanajščak D. - Cofek J. 6:4 0:6 3:6 2
18.9.2014. 17:00 Novak - Sobočan klupsko 1
18.9.2014. 17:00 Cofek - Stojko 6:7(4) 6:2 2
18.9.2014. 15:00 D. Sobočan - Dvanajscak 2
14.9.2014. 9:00 Parovi - članovi kluba 2
14.9.2014. 9:00 Parovi - članovi kluba 1
13.9.2014. 14:45 Sobocan De. - Stojko 2
9.9.2014. 17:30 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 1:6 0:6 2
9.9.2014. 17:30 Branilović-Sobočan 1
9.9.2014. 10:30 Novak - Dvanajscak 2
9.9.2014. 10:00 Zadravec 1
8.9.2014. 17:45 Sobocan 2
8.9.2014. 17:00 Marko Sobočan - Alen Stojko 1
7.9.2014. 9:00 Cofek 2
6.9.2014. 9:00 Cofek 2
6.9.2014. 9:00 Branilović 1
5.9.2014. 15:45 Sobocan D. 2
3.9.2014. 16:45 Lebar P. - Cofek J. 2
3.9.2014. 16:45 Branilovic- Novak 1
1.9.2014. 16:30 branilović-sobočan Dan. 2
31.8.2014. 8:00 Parovi-članovi kluba 1
31.8.2014. 8:00 Parovi-članovi kluba 2
30.8.2014. 12:30 sobočan 2
29.8.2014. 17:00 Cajek - Kruno 2
28.8.2014. 18:00 Tenis škola 2
28.8.2014. 16:45 Lebar P. - Cofek J. 5:7 2:6 1
28.8.2014. 15:15 Lisjak 2
27.8.2014. 17:00 Dujac - Kruno 2
27.8.2014. 15:00 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
26.8.2014. 18:00 Turk D. 1
26.8.2014. 17:00 Sobočan D. - Cofek J. 7:6 2:6 0:3 2
24.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
24.8.2014. 16:00 parovi 2
23.8.2014. 8:00 Parovi članovi kluba dva terena 1
22.8.2014. 17:00 Lebar P. - Cofek J. 6:7 6:1 5:7 2
21.8.2014. 18:00 tenis skola 2
21.8.2014. 17:00 Perčić - Makovec 1
19.8.2014. 18:00 tenis skola 2
19.8.2014. 17:00 KP, Branilović - Makovec 1/2 finale 1
19.8.2014. 16:00 Sobocan D. - Stojko A. 2
18.8.2014. 17:30 Hranilović-Zamuda 1
18.8.2014. 17:00 Branilovic 2
17.8.2014. 17:00 KP Branilovic A. - Sobocan D. 1
17.8.2014. 8:30 PAROVI - članovi TK Sv. Martin 1
16.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
15.8.2014. 16:30 Horvat - Dvanajscak 2
15.8.2014. 14:30 Sobocan D 1
15.8.2014. 9:00 Lebar P. - Cofek J. 3:6 6:2 3:6 1
15.8.2014. 9:00 Rihtarec D. : Sobočan Danijel 2
14.8.2014. 18:00 Tenis škola-Otkazana radi ozljede trenera 2
14.8.2014. 17:30 Perčić G. - Novak K. četvrtfinale klupskog prvenst 2
14.8.2014. 17:00 Sobocan - stojko 1
13.8.2014. 17:00 MURSKI KUP: Finale Šajnović - Novak 1
13.8.2014. 13:30 turk d. 2
12.8.2014. 18:30 Sobočan Dejan:Sobočan Danijel 2
12.8.2014. 18:15 Sobočan N. - Makovec K. 1
12.8.2014. 18:00 Tenis škola-Otkazana radi ozljede trenera 2
12.8.2014. 17:30 Cofek 2
12.8.2014. 17:30 Cofek 2
11.8.2014. 18:30 Rihtarec D.- Sobocan Danijel 2
11.8.2014. 18:00 Sobocan D.-Percic G. 1
10.8.2014. 17:00 OTVORENO PRVENSTVO - FINALE! 1
10.8.2014. 11:00 OTVORENO PRVENSTVO-četvrtfinala-polufinala 1
10.8.2014. 11:00 OTVORENO PRVENSTVO-četvrtfinala-polufinala 2
10.8.2014. 9:30 Rihtarec D. - Sobocan Dan. 1
9.8.2014. 9:00 OTVORENO PRVENSTVO - CIJELI DAN! 1
9.8.2014. 9:00 OTVORENO PRVENSTVO - CIJELI DAN! 2
8.8.2014. 18:45 Sobocan D. 2
8.8.2014. 18:30 Makovec K. : Sobočan Dan. 1
8.8.2014. 10:00 Turk 1
8.8.2014. 10:00 Turk 1
7.8.2014. 18:00 Tenis škola 1
7.8.2014. 18:00 Tenis škola 2
7.8.2014. 15:00 Jakopić 1
6.8.2014. 18:00 m.k.Šajnović-Sobočan-nastavak 1
6.8.2014. 18:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 7:6 2
5.8.2014. 18:00 Tenis škola odgođena danas 2
5.8.2014. 9:30 1/4 KP: Makovec - Stojko 1
4.8.2014. 19:15 Sobočan D. - Cofek J. 2:6 7:6(5) 1
3.8.2014. 18:00 novak 2
3.8.2014. 10:00 Makovec K. Sobocan Dan. 1
1.8.2014. 16:30 Sobocan D.- Stojko A. 1
31.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
31.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
30.7.2014. 18:00 Branilović-Sobočan 1
29.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
29.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
29.7.2014. 9:00 Makovec - Stojko 1
28.7.2014. 18:00 Varga 1
28.7.2014. 17:30 Stojko A. : Sobočan Dan. 2
28.7.2014. 9:15 Lisjak 1
28.7.2014. 9:15 Leo Lisjak 2
27.7.2014. 8:00 sobočan 1
26.7.2014. 14:00 Perčić - Makovec 1
24.7.2014. 18:15 Varga 2
24.7.2014. 18:00 m.k.Šajnović-Sobočan 1
24.7.2014. 17:00 tenis skola 2
22.7.2014. 18:00 Tenis škola 1
22.7.2014. 18:00 Tenis škola 2
21.7.2014. 9:15 Lisjak 1
20.7.2014. 8:00 Sobočan 2
20.7.2014. 7:00 Rajko Jakopić klupsko 1
19.7.2014. 18:00 Rajko Jakopić klupsko 1
19.7.2014. 17:00 Sobocan - Trkulja 2
18.7.2014. 18:00 Perčić G. - Trkulja S. 1
18.7.2014. 14:00 Lisjak 2
17.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
17.7.2014. 18:00 Branilović A. - Cofek J. 4:6 1:6 6:2 1
16.7.2014. 18:00 Novak K. - Cofek J. 6:1 7:6(4) 1
16.7.2014. 17:30 branilović-sobočan 2
15.7.2014. 18:15 m.k.Šajnović-Sobočan 1
15.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
14.7.2014. 18:00 Hranilović 1
14.7.2014. 17:30 Branilovic- Sobocan 2
13.7.2014. 14:00 Stojko 1
13.7.2014. 8:30 KP sasa:kontrec 1
11.7.2014. 18:15 Hranilovic 2
11.7.2014. 18:00 KP Sobocan D.-Stojko A. 1
11.7.2014. 15:15 Rihtarec-Goricanec 1
11.7.2014. 14:15 Rihtarec-Goricanec 1
10.7.2014. 18:00 klinci iz tenis škole 2
10.7.2014. 9:00 KP Karlo Novak - Marko Sobočan 1
8.7.2014. 18:00 ..... 2
8.7.2014. 17:15 Stojko A. - Cofek J. 1:6 0:6 4:6 1
7.7.2014. 18:00 Lisjak Leo 1
7.7.2014. 18:00 Zamuda 2
6.7.2014. 18:00 Sobočan D. - Cofek J. 3:6 0:6 2:6 1
6.7.2014. 9:00 trkulja-sobočan 1
4.7.2014. 17:30 Varga-Zamuda 2
4.7.2014. 16:00 KP: Jakopić N. - Stojko A. 1
3.7.2014. 18:00 KP: Jakopić N. - Cofek J. 0:6 4:6 1
3.7.2014. 18:00 Šardi - Makovec 2
3.7.2014. 16:30 Danijel Sobočan - Alen Stojko 1
3.7.2014. 11:00 Lisjak Isabela 1
3.7.2014. 9:00 KP, Branilović - Makovec 2
2.7.2014. 18:00 KP: Turk D. - Cofek J. 2:6 0:6 1
2.7.2014. 18:00 KP:Branilović - Jakopić.R 2
1.7.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
1.7.2014. 17:30 KP: Sobočan D. - Cofek J. 1:6 4:6 1
1.7.2014. 16:00 KP: Jakopić N. - Stojko A. 1
30.6.2014. 16:30 Rihtarec-Goricanec 1
29.6.2014. 10:30 Novak 1
29.6.2014. 10:00 Branilovic 2
29.6.2014. 9:00 MK Makovec- Novak 1
27.6.2014. 18:00 MK Sobočan D. - Cofek J. 1:6 4:6 1
27.6.2014. 18:00 Makovec G. - Sobočan Dan. 2
26.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
26.6.2014. 17:30 KP: Sobocan M. - Stojko A. 1
25.6.2014. 9:00 KP Turk D. - Cofek J. 2
24.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
24.6.2014. 18:00 Stojko 1
23.6.2014. 18:00 MK Branilović A. - Cofek J. 6:3 6:4 2
23.6.2014. 18:00 KP Stojko-Novak 1
22.6.2014. 17:00 Rihtarec D.- Sobocan D. 1
22.6.2014. 10:00 MK M.Sobočan - Novak 2
22.6.2014. 9:30 Stojko A. - Cofek J. 7:5 6:2 1
22.6.2014. 8:30 Trkulja - Makovec 1
21.6.2014. 16:00 N. Sobočan - D. Dvanajscak 1
21.6.2014. 15:00 Percic G - Branilovic A 2
21.6.2014. 15:00 novak 1
20.6.2014. 18:00 Dvanajscak D. - Branilovic A 1
20.6.2014. 18:00 Zadravec-Zamuda 2
19.6.2014. 18:00 TENIS ŠKOLA 2
19.6.2014. 16:00 Rihtarec D.- Sobocan D. 2
19.6.2014. 14:00 Stojko 1
17.6.2014. 18:15 MK: Sobočan Nikola - Stojko Alen 1
17.6.2014. 18:00 KP, Sobocan D. - Makovec G. 2
17.6.2014. 9:00 KP M.Sobocan - D.Turk 1
16.6.2014. 18:00 Škola tenisa 1
15.6.2014. 18:00 KP, Sobočan D - Jakopic N. 1
15.6.2014. 17:00 MK Perčić G. - Makovec K. 2
15.6.2014. 16:00 Rihtarec D. - Sobocan Dan. 1
14.6.2014. 18:00 Sobočan-Nedeljko m.k. 1
14.6.2014. 10:00 MK: Trkulja - Stojko 1
13.6.2014. 18:30 Rihtarec D. : Sobočan D. 1
13.6.2014. 16:30 Stojko 1
12.6.2014. 18:00 Perčić G. - Jakopić R. 2
12.6.2014. 16:00 Perčić G.- Jakopić R. 1
11.6.2014. 18:00 Šardi - Makovec 1
11.6.2014. 18:00 Jakopić N. : Sobočan Danijel 2
11.6.2014. 16:00 KP: Dalibor Turk - Alen Stojko 1
10.6.2014. 18:00 KP Novak- Sobočan De. 1
10.6.2014. 16:00 Sobočan-Sušec 1
9.6.2014. 18:30 Branilović A. - Sobočan N. 1
9.6.2014. 18:00 Turk D. - Sobocan D. 2
9.6.2014. 17:00 Turk D. - Sobocan D. 2
8.6.2014. 17:30 Sobočan Danijel 1
8.6.2014. 10:15 MK, Sobočan D. - Turk D. 1
8.6.2014. 8:00 Jakopić - Kontrec 1
7.6.2014. 18:00 Makovec K. - Jakopić R. 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 1
7.6.2014. 16:00 Veterani 2
6.6.2014. 17:00 Novak-Branilovic 1
5.6.2014. 18:30 Stojko Alen - Sobocan Nikola 1
5.6.2014. 17:00 Branilović A.- Jakopić N. 2
5.6.2014. 16:30 Sobočan Danijel 1
4.6.2014. 18:30 Sobočan D. : Rihtarec D. 2
4.6.2014. 18:00 KP Perčić G. - Makovec K. 1
3.6.2014. 16:30 Dalibor Turk - Alen Stojko 2
3.6.2014. 16:00 Novak-Branilovic 1
2.6.2014. 18:30 Perčić G. - Sobočan N. 1
2.6.2014. 17:00 Sobočan D.-Turk D. 2
2.6.2014. 16:00 Stojko 1
2.6.2014. 15:00 Novak Karlo: Sobočan Danijel. 2
1.6.2014. 14:00 Perčić - Kontrec 1
1.6.2014. 8:30 Branilović-Trkulja 1
31.5.2014. 18:30 Trkulja-Sobočan 1
31.5.2014. 16:00 Branilović A.- Perčić G. 1
29.5.2014. 17:30 KP Perčić - Šardi 1
29.5.2014. 17:00 Sobocan D. : Sobocan D. 2
28.5.2014. 18:30 Branilović A.- Kontrec K. 1
28.5.2014. 17:00 Stojko A. : Sobočan D. 2
27.5.2014. 18:15 Sobočan - Makovec 2
27.5.2014. 18:00 KP: Goran Makovec - Alen Stojko 1
27.5.2014. 16:15 KP: Sobočan D. - Cofek J. 4:6 6:4 1:0, nastavit će se 2
26.5.2014. 18:00 Šardi - Makovec 1
26.5.2014. 18:00 Dalibor Turk - Alen Stojko 2
24.5.2014. 15:00 Prvenstvo veterani 1
24.5.2014. 15:00 Prvenstvo veterani 2
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
23.5.2014. 18:00 Perčić - Trkulja 1
22.5.2014. 18:15 Rihtarec D.- Sobocan D. 1
22.5.2014. 17:00 Branilović A.- Perčić G. 2
22.5.2014. 16:00 Danijel Sobočan - Alen Stojko 1
21.5.2014. 17:15 Novak K. - Dvanajscak D. 1
20.5.2014. 18:00 Makovec-Turk 1
20.5.2014. 17:00 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
20.5.2014. 16:00 Marko Sobočan - Alen Stojko 1
18.5.2014. 13:00 Stojko A. : Sobočan D. 2
12.5.2014. 16:00 Marko Sobocan - Alen Stojko 1
9.5.2014. 17:00 Goran Perčić - Alen Stojko 1
7.5.2014. 17:00 Sobočan D. - Cofek J. 1
5.5.2014. 15:30 Novak 1
2.5.2014. 17:15 Šardi-Jakopić 1
1.5.2014. 10:00 Obadić - Makovec 1
1.5.2014. 8:30 Premuš-Sobočan 2
29.4.2014. 15:30 Novak 1
28.4.2014. 17:00 Branilović A.-Sobočan D. 1
27.4.2014. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 1
27.4.2014. 13:30 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
24.4.2014. 17:30 Perčić G. - Dvanajščak D. 1
24.4.2014. 17:00 Sobočan 2
18.4.2014. 14:30 Perčić - Makovec 1
13.4.2014. 13:30 Sobočan D. - Cofek. J. 3:6 6:7 1
12.4.2014. 15:30 Novak-branilovic 1
11.4.2014. 17:15 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
10.4.2014. 16:00 Stojko - Sobocan M. 1
8.4.2014. 17:30 M.Sobocan - R.Curin 6:2,6:4 1
8.4.2014. 16:00 Novak 2
7.4.2014. 18:00 Sobocan D. - Dvanajscak 2
7.4.2014. 16:30 stojko 1
6.4.2014. 15:00 premuš-sobočan 1
6.4.2014. 15:00 Branilović 2
3.4.2014. 17:15 Dvanajščak D. : Sobočan D. 2
3.4.2014. 16:45 Stojko - Cofek 6:4 6:7 9:11 1
2.4.2014. 12:15 Dvanajscak 1
31.3.2014. 17:00 Perčić G. - Cofek J. 6:2 3:6 1
29.3.2014. 14:45 Branilovic parovi 1
27.3.2014. 16:30 Stojko - Sardi 1
25.3.2014. 16:30 ..stojko.. Nekoga bum nasel.. 1
24.3.2014. 14:15 Branilović 1
23.3.2014. 9:30 Dvanajscak 1
17.3.2014. 16:00 .... s kim god samo da se igra.. :D 1
15.1.2014. 20:00 Makovec K. - Jakopić R. - Branilović A. - Perčić G 1
18.12.2013. 18:00 Cofek J. - Šafarić M. - Perčić G. - Mlinarić M. 1
10.12.2013. 20:00 Stojko A. - Sobočan N. - Sobočan M. - Hranilović P 1
4.12.2013. 20:00 Makovec G. - Makovec K. - Perčić G. - Stojko A. 1
4.12.2013. 20:00 Makovec G. - Makovec K. - Perčić G. - Stojko A. 1
20.11.2013. 20:00 Cofek - Jakopić - Perčić - ? 1
13.11.2013. 20:00 Perčić-Stojko-Makovec-Branilović 1
30.10.2013. 13:15 Novak - Dvanajščak 2
28.10.2013. 15:30 stojko 2
27.10.2013. 5:00 nist ne rezerviram.. sobočan N. odija meč! 1
25.10.2013. 16:30 Robert Š. - Saša T. 1
24.10.2013. 16:15 Perčić G. - Saša Trkulja 2
20.10.2013. 15:00 Sobočan 2
19.10.2013. 14:00 Dvanajscak 2
18.10.2013. 16:00 Stojko - Makovec 1
18.10.2013. 15:00 SOBOČAN 2
18.10.2013. 13:45 Dvanajščak 1
17.10.2013. 16:00 Stojko - Makovec lista izazivanja :) 2
17.10.2013. 16:00 Sobočan 1
17.10.2013. 15:00 Premuš 1
12.10.2013. 14:00 Sobocan 2
12.10.2013. 13:00 Makovec K. Sobocan D. 1
9.10.2013. 16:00 Perčić G. - Sobocan D. 1
7.10.2013. 15:00 Branilović-Novak 2
7.10.2013. 11:45 seoski 1
7.10.2013. 11:45 seoski 1
4.10.2013. 16:00 Trkulja S.- Sobocan D. 1
3.10.2013. 16:30 Stojko - Makovec 2
2.10.2013. 15:30 Perčić G., Stojko - Novak, Sobocan D. 2
25.9.2013. 17:00 Stojko - Makovec G. 2
24.9.2013. 17:00 Stojko - Makovec lista izazivanja 2
22.9.2013. 14:00 Branilović-Novak 2
21.9.2013. 15:45 Trkulja S.- Sobocan D. 2
21.9.2013. 15:45 Branilović-Novak 1
21.9.2013. 9:00 Sobočan-Premuš 2
20.9.2013. 16:30 Sobočan N. - Makovec K. 1
19.9.2013. 15:00 Sobocan M. - Stojko 2
18.9.2013. 17:00 Sobočan 1
18.9.2013. 16:30 Stojko - Makovec lista izazivanja :) 2
16.9.2013. 16:15 Sobočan M. - Stojko A. 2
15.9.2013. 9:00 I. Sobočan 1
14.9.2013. 14:00 Trkulja S. : Sobočan D. 1
13.9.2013. 16:30 Sobočan - Stojko 2
12.9.2013. 17:00 Nerer-sardi 2
10.9.2013. 17:00 Ivan Sobočan 1
5.9.2013. 17:00 Finale klupskog prvenstva Sobočan N. - Novak K. 3:6 7:5 6:1 1
4.9.2013. 17:00 Perčić G. - Sobocan D. 1
2.9.2013. 16:30 Trkulja S. - Sobočan D. 1
31.8.2013. 16:00 Premuš 1
31.8.2013. 15:00 I sobočan 1
30.8.2013. 17:30 Sobočan - Makovec klupsko 1
30.8.2013. 17:30 Perčić - Sobočan D. 2
29.8.2013. 17:30 Sašo - Sobocan D. 2
29.8.2013. 17:15 Novak- branilovic 1
29.8.2013. 15:30 Stojko A- Novak K. klupsko 2
28.8.2013. 17:30 Sobočan N. - Makovec K. klupsko 1
28.8.2013. 17:00 Stojko A- Novak K. klupsko 2
27.8.2013. 17:30 Horvat P. - Sobocan D. 2
27.8.2013. 17:30 Branilović-Novak 1
26.8.2013. 17:30 Saša - Cofek J. 1
26.8.2013. 17:15 Robert Š. - Sobocan D. 2
25.8.2013. 11:00 Robert Š. - Sobocan D. 1
25.8.2013. 9:00 Jakopić N.-Jakopić B. 2
25.8.2013. 9:00 Jakopić R. - Makovec K. 1
23.8.2013. 17:00 Stojko - Sobocan 2
23.8.2013. 16:30 perčić-novak 1
22.8.2013. 17:30 Sobočan I.-Sobočan N. 1
21.8.2013. 17:30 Perčić - Jakopić 1
21.8.2013. 17:30 Jakopić R- Stojko A 2
20.8.2013. 17:45 Sobočan 1
19.8.2013. 17:30 Stojko 2
19.8.2013. 17:30 Sobocan M. - Makovec K. 1
17.8.2013. 16:00 Jakopić R.:Jakopić N. 1
17.8.2013. 13:30 Dvanajščak D. : Sobočan D. 1
17.8.2013. 8:00 Premuš D. - Sobočan I. 1
16.8.2013. 17:00 Stojko A. :Sobočan D. 1
15.8.2013. 8:30 Sobočan M. - Stojko A. 1
15.8.2013. 8:30 Branilović - Makovec 5 - 7, 7 - 6, 2 - 6 2
14.8.2013. 18:00 Makovec-Branilović 1
13.8.2013. 18:00 Šardi R. : Sobočan D. 1
10.8.2013. 18:00 Murski kup - FINALE. Šajnovic Josip - Novak Karlo 1
9.8.2013. 19:00 Škola tenisa 1
9.8.2013. 8:30 Hujić - Kraljić 1
8.8.2013. 18:00 Stojko A. - Cofek J. 6:3 6:7 7:10 1
6.8.2013. 18:00 Šajnović J. - Cofek J., polufinale M.K. 6:1 7:5 1
5.8.2013. 19:00 Škola tenisa 2
5.8.2013. 18:30 Sobočan N. - Novak polufinale 2:5 predaja N. Sobočan 1
5.8.2013. 17:00 Sobočan Ivan-ob. 2 sata 1
5.8.2013. 9:00 Stojko - Makovec 6:0 3:6 6:0 1
3.8.2013. 9:00 Sobočan N. - Stojko A. 1
2.8.2013. 19:00 Škola tenisa 1
2.8.2013. 18:30 Novak K. - Cofek J. 4:6 7:6 10:3 2
1.8.2013. 17:30 Stojko - Makovec 1
31.7.2013. 18:30 Makovec K. - Cofek J. četvrfinale M.K. 4:6 5:7 1
31.7.2013. 18:30 Rihtarec D. - Sobocan D. 2
30.7.2013. 17:30 Novak-Sobočan 1
30.7.2013. 10:00 seoski turizam Goričanec 1
29.7.2013. 19:00 Škola tenisa 2
29.7.2013. 18:30 Jakopić-Sobočan-četvrtfinale 1
28.7.2013. 8:00 Sobočan 1
26.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
26.7.2013. 18:00 Sobočan 2
26.7.2013. 16:45 Stojko - Novak (murski kup - četvrtfinale) 1
25.7.2013. 7:00 Dvanajščak 1
24.7.2013. 18:00 Sobočan 1
23.7.2013. 19:00 Šajnović - Sobočan - četvrtfinale u M. Središću 1
23.7.2013. 6:45 Goričanec 1
22.7.2013. 18:00 Škola tenisa 1
22.7.2013. 17:00 Branilović 2
21.7.2013. 10:00 Melita Mesarić 1
20.7.2013. 19:00 Melita Mesarić 2
20.7.2013. 18:00 Jakopić 1
20.7.2013. 16:00 Premuš 1
20.7.2013. 15:30 Stojko - Sobočan 2
19.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
17.7.2013. 18:00 Premuš 1
17.7.2013. 18:00 Premuš 1
17.7.2013. 17:00 Novak 2
16.7.2013. 17:00 Stojko 1
15.7.2013. 19:00 Škola tenisa 1
15.7.2013. 18:00 Sobočan 2
14.7.2013. 18:00 Stojko - Sobočan M. Tanjuranje! 2
14.7.2013. 17:00 Branilović 1
14.7.2013. 16:00 soboccan 2
13.7.2013. 16:00 Sobocan 1
12.7.2013. 18:00 Stojko A. - Sobočan N. 2
12.7.2013. 18:00 Škola tenisa 1
12.7.2013. 16:00 Jakopić 1
11.7.2013. 18:00 Sobočan 1
10.7.2013. 18:00 Stojko 1
10.7.2013. 7:00 sobocan 1
9.7.2013. 19:30 Stojko A. - Cofek J. 3:6 0:6 2
9.7.2013. 18:30 Klobučarić M. - Cofek J. 1
9.7.2013. 18:00 Stojko A. - Novak K. 2:6 1:6 2
8.7.2013. 18:00 Hrženjak-Sobočan m.k. 2
8.7.2013. 16:00 Novak 1
7.7.2013. 18:30 Sobočan D. - Cofek J. 1:6 2:6 1
7.7.2013. 18:00 Jakopić R. - Sobočan A. 6:2 6:3 2
7.7.2013. 8:30 Premuš 2
6.7.2013. 17:00 Mesarić M. 2
22.6.2013. 18:30 Hranilović P. - Trstenjak M. (OP 2013) 6:3 6:4 1
22.6.2013. 18:30 Kljajić M. - Žinić P. (OP 2013) 6:4 6:2 2
22.6.2013. 17:00 Trstenjak M. - Šiprak M. (OP 2013) 5:7 6:1 10:5 1
22.6.2013. 17:00 Hranilović P. - Prprović M. (OP 2013) 6:3 7:6 2
22.6.2013. 15:30 Žinić P. - Varga A. (OP 2013) 6:1 6:1 2
22.6.2013. 15:30 Kljajić M. - Perčić G. (OP 2013) 6:1 6:1 1
22.6.2013. 14:00 Prprović M. - Sobočan D. (OP 2013) 9:4 2
22.6.2013. 14:00 Kljajić M. - Mlinarić M. (OP 2013) 9:1 1
22.6.2013. 12:30 Trstenjak M. - Novak D. (OP 2013) 9:0 1
22.6.2013. 12:30 Šiprak M. - Kolarić E. (OP 2013) 9:3 2
22.6.2013. 11:00 Varga A. - Cofek J. (OP 2013) 9:5 2
22.6.2013. 11:00 Žinić P. - Blagović K. (OP 2013) 9:6 1
22.6.2013. 9:00 Hranilović P. - Rakić G. (OP 2013) 9:6 1
22.6.2013. 9:00 Perčić G. - Kontrec K. (OP 2013) 9:6 2
1.1.1970. 20:15 rTZWAseg 2
1.1.1970. 20:15 mgyhdtoXAzylwgCU 1
1.1.1970. 19:30 cXOeUuch 1
1.1.1970. 19:00 Trkulja-Percic 4
1.1.1970. 19:00 Turk_ Makovev 3
1.1.1970. 19:00 unsqeDwCasAtzSaagJs 1
1.1.1970. 19:00 Sakac-Flac 1
1.1.1970. 19:00 Sakac Flac 2
1.1.1970. 19:00 Leon - Florijan 2
1.1.1970. 19:00 Florijan Leon 2
1.1.1970. 18:30 Trening 1
1.1.1970. 18:30 Clanovi 3
1.1.1970. 18:00 sobočan rihtarec 2
1.1.1970. 18:00 dicOEKYQosH 1
1.1.1970. 18:00 Sobocan Rihtarec 3
1.1.1970. 17:30 Turk M.- Makovec D. 1
1.1.1970. 17:30 Lisjak, Makovec 2
1.1.1970. 17:00 Flac-Novak 2
1.1.1970. 17:00 Florijan-Mateo 2
1.1.1970. 17:00 Novak_Flac 2
1.1.1970. 17:00 Flac-Novak 2
1.1.1970. 17:00 PZKQTHdnbqD 3
1.1.1970. 17:00 fJFhhebog 2
1.1.1970. 15:00 MsvQXLQewPcECZ 1
1.1.1970. 14:45 RSS, RSS Feed 1
1.1.1970. 14:30 Clanovi 1
1.1.1970. 14:15 ZSKxezUnfzULaAGnj 2
1.1.1970. 14:15 fxgcBtujVMGfNSzz 1
1.1.1970. 13:45 mPnuZAgUUPzVDYDrZnW 1
1.1.1970. 12:00 ZTCoaQgpalUYkkdS 3
1.1.1970. 12:00 yJVGpJBSQJZG 2
1.1.1970. 11:45 kVvFjdqSAYaPexlpR 1
1.1.1970. 10:45 iefYMOFOPsYBHGAjvlr 3
1.1.1970. 10:45 SYTxgsJPcP 1
1.1.1970. 10:30 TIaZHXHieQF 2
1.1.1970. 10:30 DNafkwZSFjTIfnJH 3
1.1.1970. 10:15 mHvtdeklbZQzNLrH 1
1.1.1970. 9:45 RIXbMztNGmARqwa 2
1.1.1970. 9:30 QkYdiVLv 1
1.1.1970. 9:15 sXtwbdKb 1
1.1.1970. 8:45 4
1.1.1970. 8:15 JNzoBxHYcU 3
1.1.1970. 7:45 dxLRcjnxNYNGTnsPDm 1
1.1.1970. 7:45 ArltppkjzePPW 2
1.1.1970. 7:45 AAdVBcwCpYLE 1
1.1.1970. 7:30 dPSWHeGURXyyRCcJw 1
1.1.1970. 7:00 Sakac Flac 1

Rezervacije tenis terena

Datum i vrijeme Događaj Teren
Unos nove rezervacije
Arhiva

Rang lista

Igrač može izazvati igrača koji je poziciju ispred njega.

  1. Sobočan Nikola
  2. Cofek Josip
  3. Jakopić Rajko
  4. Makovec Kruno
  5. Rihtarec Luka
  6. Turk Dalibor
  7. Trkulja Saša
  8. Crnčec Dražen
  9. Perčić Goran
  10. Županec Danijel
  11. Škvorc Igor
  12. Sobočan Danijel
  13. Perčić Denis